KARLOVARSKÝ KRAJ

Inovační kemp JA Czech v Karlovarském kraji

Autor: Dušan Kondel

Program Re-power your future povzbuzuje a podporuje osobní a profesní růst studentů, ukazuje jim možnosti, jak nasměrovat svou budoucnost a propojuje jejich plány s praxí. V rámci programu bude pro studenty ve 2. pololetí tohoto školního roku realizován prezenční Inovační kemp. V rámci kempu hledají studentské týmy řešení reálné výzvy ze svého okolí. Vyzkouší si tak týmovou práci, změří síly s dalšími studenty a posílí své komunikační a prezentační dovednosti. K dispozici mají mentory, kteří jim při řešení výzvy pomáhají. Svůj návrh řešení studenti prezentují před odbornou porotou, která nejlepší práce ocení.

• Inovační kemp je jednodenní aktivita, na kterou se mohou hlásit žáci jednotlivě i ve skupinách, avšak po dohodě s pedagogem, který je pak na akci doprovodí.
  • Aktivita je zaměřena na žáky ve věku přibližně 15-19 let.
  • Inovační kemp v Karlových Varech lze uspořádat v první polovině dubna či začátkem června. Pokud máte o kemp zájem přihlašte se do 22. února u ředitele školy nebo jeho zástupce.