den hudby

Den hudby 23.6.2023

Autor: Dušan Kondel

V pátek se na naší škole uskuteční Den hudby v rámci celoevropského projektu Dne hudby. Během přestávek budou na chodbách hrát a zpívat studenti našeho gymnázia. Cílem akce je připomenout, že hudba do našeho života patří, že lidi stmeluje, přináší radost a pomáhá překonávat i složitá životní období.

V respiriu a na vrátnici každou přestávku se budou konat vystoupení našich studentů - doporučujeme si nenechat ujít na vrátnici o 1. přestávce soubor Jazz Combo, o velké přestávce Quintetto Affabile a o 3. přestávce sbor našeho gymnázia. Na vrátnici je přichystané občerstvení.

Po škole jsou vyvěšené QR kódy, po jejichž neskenování se můžete zapojit do vzniku unikátního hudebního playlistu našeho gymnázia.

Den hudby