Sportovní aktivity

Sportovně-turistické kurzy V7.AB a 3.A

V příštím týdnu se konají dva sportovně-turistické kurzy, 29.5.-5.6. v Chorvatsku a 30.5.-3.6. v Karlových Varech a okolí.
Program místního kurzu je zveřejněn v příloze.

Vážení studenti,

přišla nabídka na konání lyžařských a snowboardových kurzů, více informací na http://kurzy-instruktoru.cz

Centrum sportu 2021/22

Nabídku sportovních kroužků pro tento školní rok naleznete v příloze.

"Pryč ze židle", poběž společně pro svoji školu

Přihlásili jsme naši školu do soutěže "Pryč ze židle" a poběž společně pro svoji školu
Soutěž je určena pro naše současné i bývalé studenty, přátele školy, učitele, kamarády, sourozence nebo třeba i rodiče. Cílem je uběhnout co nejvíce kilometrů. Jedná se sice o soutěž o zajímavé ceny, naší snahou ale je motivovat co nejvíce lidí k pohybu.
Termín projektu: 12. dubna 2021 - 25. června 2021
Kdy a kde: Bez limitu – účastníci mohou běžet kdekoliv a kdykoliv. Každý kilometr se počítá.
Princip je velmi jednoduchý. Každé škole, která má svůj unikátní registrační kód, se počítají všechny uběhnuté kilometry. Vítězem se stane škola, která uběhne v období 12. dubna – 25.

Pryč ze židle, poběž společně pro svoji školu

Termín projektu: 12. dubna 2021 - 25. června 2021
Cena: Pro všechny účastníky je registrace zdarma.
Princip je velmi jednoduchý.

Centrum sportu

Milí žáci, vážení rodiče,

i v letošním školním roce mohou zájemci navštěvovat sportovní kroužky pod hlavičkou Centra sportu. Bližší informace naleznete v přiloženém letáku.

Dana Ančincová

Centrum sportu

V příloze naleznete aktuální nabídku kroužků Centra sportu pro školní rok 2019/2020.

CS 2019.doc

Naše volejbalistky v republikovém finále

Ve dnech 30. 5. - 31. 5. 2019 se ve Žďáru nad Sázavou konalo republikové finále Sportovní ligy základních škol ve volejbalu. Do nejvyššího kola se probojovalo i družstvo našich dívek ve složení: Barbora Klánová (V4.B), Jana Vondráčková (V4.B), Adéla Jarošová (V4.B), Adéla Vinecká (V4.B), Rozálie Stráská (V4.B), Adéla Mazůrková (V2.A), Adéla Nečasová (V2.A) a Olga Jedynaková (V4.A). V náročné konkurenci dalších silných družstev vybojovala naše děvčata 4. místo. Ke sportovnímu úspěchu jim gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.                                                                          Martina Jarošová

Program sportovně-turistického kurzu

Program pro žáky, kteří nejedou na STK do Chorvatska, je zveřejněn v příloze.

Mattoni 1/2 Maraton Karlovy Vary

V sobotu 18.5. 2019 se běžel v Karlových Varech již 7.ročník Mattoni 1/2 maratonu. Na rodinný běh vyrazilo letos přes 3000 běžců a v hlavní kategorii se na start postavily 4 000 běžců z ČR a Evropy.
Každým rokem pomáhají jako dobrovolníci při této běžecké události desítky našich studentů a učitelů. Samotný závod běžely i některé naše kolegyně. Školu reprezentovala dvojice běžců Jan Šimek a Simona Svobodová. Trasu 21 km uběhli v čase 2:01:31.
Všem běžcům blahopřejeme a dobrovolníkům děkujeme za obětavou pomoc. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout snímky z této akce.
Dana Ančincová

Prihlásit se k odběru RSS - Sportovní aktivity