Upravené rozvrhy od 20.9.2021

Od pondělí 20.9. platí upravené rozvrhy hodin, úpravy spočívají pouze ve změnách učeben. Rozvrhy si můžete zobrazit v části Školní rok-rozvrhy nebo ve webové aplikaci zde nebo v mobilní aplikaci. V této souvislosti dochází ke změnám v odchodu tříd na oběd, ale pouze u 3 tříd ve středu (viz příloha).

Provoz školní jídelny od 2.9.2021

Vzhledem k současdným hygienickým doporučením musíme školní jídelnu nadále provozovat v systému „třída obědvá s vyučujícím“.'
Rozpis časů oběda pro jednotlivé třídy naleznete v příloze.

Burzy učebnic

Tradiční burzy učebnic se uskuteční 3. a 10.9. (pátky) v době 14-15 hodin na školní zahradě (v případě nepříznivého počasí v MTv).

Rozvrhy na školní rok 2021/22

Rozvrhy na nový školní rok jsou zveřejněny v části Školní rok-rozvrhy (klikněte na „Stálý“) nebo ve webové aplikaci zde nebo v mobilní aplikaci.
Přihlášením do webové nebo mobilní aplikace (netýká se nově nastupujících žáků) zjistíte svůj osobní rozvrh (např. zařazení do jazykové skupiny či semináře).
Případné změny v seminářích (týká se posledních dvou ročníků) si žák musí osobně s vyučujícími domluvit a v termínu 1.-10.9. nahlásit zástupci ředitele.

Organizace prezenční výuky 7.-30.6.2021

Od 7.6. budou platit stejné rozvrhy jako před maturitami, jen s tím, že příští týden bude lichý (stejně jako tento). Časy na oběd (třída s vyučujícím) zůstávají (viz příloha).

Organizace prezenční výuky 31.5.-4.6.2021

V pondělí 31.5. bude probíhat vyučování podle rozvrhu. Nadále platí rozpis časů na oběd z minulého týdne.
Ve dnech 1.-4.6. probíhají ve škole ústní maturity, třídy nižšího gymnázia mají 3 dny ředitelské volno, třídy vyššího gymnázia 4 dny.
Pro třídy nižšího gymnázia je připravený Ekologický den (1.6. V1.AB, V4.AB,  2.6. V2.AB, V3.AB), detailní rozpis bude zveřejněn.
Ve dnech ředitelského volna mají žáci odhlášené obědy.

Změny v rozvrhu - pátek 28.5.2021

V pátek bude z důvodu očkování zaměstnanců školy probíhat vyučování až od 10 hodin.

Rozvrhy od pondělí 24.5.2021

Aktuální rozvrhy naleznete zde: https://bakalari.gymkvary.cz/bakaweb/Timetable/Public/.

Změny v rozvrhu - úterý 25.5.2021

Z důvodu konání písemných maturit začíná v úterý 25.5. vyučování pro celou školu od 3. vyučovací hodiny. Do 9.50 hodin nebudete vpuštěni do budovy.

Organizace prezenční výuky 24.-28.5.2021

Od pondělí 24. května začíná prezenční výuka pro všechny třídy podle původního rozvrhu. Dodržujte hygienu rukou, rozestupy, povinná je rouška nebo respirátor. Antigenní testování podstoupíte ve škole jedenkrát týdně. Nestýkejte se s žáky jiných tříd, časy oběda jsou pro každou třídu dané (viz příloha), do jídelny nevstupujte bez vyučujícího.

Prihlásit se k odběru RSS - Rozvrhy