Provoz školní jídelny od 3.1.2022

Ve školní jídelně platí stále hygienické omezení počtu míst, zvláštní rozpis časů oběda je od ledna mírně upravený (viz příloha).

Karanténa tříd V1.B, V3.A, V4.A, V4.B

Z rozhodnutí KHS  musí od pondělí 22. 11. 2021 zůstat doma v karanténě ti žáci tříd  V1.B,  V3.A, V4.A, V4.B, kteří byli přítomni  ve škole 16. nebo 18.listopadu na  výuce českého jazyka a literatury a nejsou plně očkovaní (před aspoň 14 dny) nebo neprodělali onemocnění covid-19  před méně než 180 dny.
Další rozhodnutí a informace obdržíte  přímo od KHS.
RNDr. Zdeněk Papež, ředitel školy

Suplování na 1.11.

Z technických důvodů bude suplování na pondělí 1.11. upraveno až tentýž den ráno. Tyto hodiny třídám odpadají:
1.A D 0.h. Er
V7.A D 1.h. Er
V5.AB FrJ 1.h. Mš

Upravené rozvrhy od 20.9.2021

Od pondělí 20.9. platí upravené rozvrhy hodin, úpravy spočívají pouze ve změnách učeben. Rozvrhy si můžete zobrazit v části Školní rok-rozvrhy nebo ve webové aplikaci zde nebo v mobilní aplikaci. V této souvislosti dochází ke změnám v odchodu tříd na oběd, ale pouze u 3 tříd ve středu (viz příloha).

Provoz školní jídelny od 2.9.2021

Vzhledem k současdným hygienickým doporučením musíme školní jídelnu nadále provozovat v systému „třída obědvá s vyučujícím“.'
Rozpis časů oběda pro jednotlivé třídy naleznete v příloze.

Burzy učebnic

Tradiční burzy učebnic se uskuteční 3. a 10.9. (pátky) v době 14-15 hodin na školní zahradě (v případě nepříznivého počasí v MTv).

Rozvrhy na školní rok 2021/22

Rozvrhy na nový školní rok jsou zveřejněny v části Školní rok-rozvrhy (klikněte na „Stálý“) nebo ve webové aplikaci zde nebo v mobilní aplikaci.
Přihlášením do webové nebo mobilní aplikace (netýká se nově nastupujících žáků) zjistíte svůj osobní rozvrh (např. zařazení do jazykové skupiny či semináře).
Případné změny v seminářích (týká se posledních dvou ročníků) si žák musí osobně s vyučujícími domluvit a v termínu 1.-10.9. nahlásit zástupci ředitele.

Organizace prezenční výuky 7.-30.6.2021

Od 7.6. budou platit stejné rozvrhy jako před maturitami, jen s tím, že příští týden bude lichý (stejně jako tento). Časy na oběd (třída s vyučujícím) zůstávají (viz příloha).

Organizace prezenční výuky 31.5.-4.6.2021

V pondělí 31.5. bude probíhat vyučování podle rozvrhu. Nadále platí rozpis časů na oběd z minulého týdne.
Ve dnech 1.-4.6. probíhají ve škole ústní maturity, třídy nižšího gymnázia mají 3 dny ředitelské volno, třídy vyššího gymnázia 4 dny.
Pro třídy nižšího gymnázia je připravený Ekologický den (1.6. V1.AB, V4.AB,  2.6. V2.AB, V3.AB), detailní rozpis bude zveřejněn.
Ve dnech ředitelského volna mají žáci odhlášené obědy.

Změny v rozvrhu - pátek 28.5.2021

V pátek bude z důvodu očkování zaměstnanců školy probíhat vyučování až od 10 hodin.

Prihlásit se k odběru RSS - Rozvrhy