Ostatní

Bavte se bez starostí - očkování mladých

Desatero pro primární prevenci

Milí studenti, kolegové, rodiče,

v rámci primární prevence se naše škola zapojuje do projektu Desatero pro primární prevenci. Studentům na NG budou od října do Vánoc průřezově a výběrově v některých hodinách zpřístupněny krátké videoklipy s různými tématy a následným online kvízem bude ověřeno jejich pochopení problematiky. Vhodné je vždy otevření diskuse či doplnění tématu dalšími materiály.

Provoz žákovské knihovny

Od 13. 9. 2021 je možné si opět vypůjčit knihy ze žákovské knihovny. Na webových stránkách školy https://www.gymkvary.cz/node/14 najdete aktulní výpůjční dobu.

Výstavy středních škol Karlovarského kraje

Kam po základní škole? Více informací naleznete v příloze.

Provoz školní jídelny od 6.9.2021

Od pondělí 6.9. platí nový rozpis do školní jídelny (viz příloha), který vychází z aktuálních rozvrhů. Nadále platí, že třída obědvá s vyučujícím.

Školní pomůcky v primách NG a 1. ročníku VG 2021

Žáci NG dostávají učebnice zapůjčené od školy, kupují si jen pracovní sešity a další nutné pomůcky. Žáci VG si učebnice obstarávají sami, mohou však využít slev, pokud je objednává škola společně, nebo některé učebnice mohou zakoupit na burze použitých učebnic. V příloze naleznete seznam učebnic, sešitů a dalších pomůcek, které si žáci na jednotlivé předměty připraví.

Provoz školní jídelny od 2.9.2021

Vzhledem k současdným hygienickým doporučením musíme školní jídelnu nadále provozovat v systému „třída obědvá s vyučujícím“.'
Rozpis časů oběda pro jednotlivé třídy naleznete v příloze.

Dopis ředitele školy a důležité termíny 2021/22

Dopis ředitele školy  a důležité termíny školního roku 2021/22 jsou zveřejněny v příloze.

Konverzace v AJ pro V7.AB a 3.A

Z důvodu vyššího počtu žáků byla k původním KA1 a KA2 přidána KA3 ve čtvrtek odpoledne. V důsledku toho došlo v KA ke změnám ve složení skupin.

Hygienická pravidla pro žáky

Všichni žáci školy jsou povinni dodržovat následující pravidla hygieny:

Prihlásit se k odběru RSS - Ostatní