Úspěch našich studentů v krajském kole SOČ

Ve středu 20. dubna 2016 se naši studenti zúčastnili krajského kola soutěže talentovaných středoškoláků ve středoškolské odborné činnosti (SOČ), které se konalo na Gymnáziu Cheb. Rádi bychom i touto cestou pogratulovali všem našim žákům, kteří do krajského kola postoupili a obsadili přední místa.

Zvláště pak držíme palce těm, kteří nás budou reprezentovat v republikovém kole SOČ 17.19.6.2016 v Hradci Králové:

• Karina Movsesjan, obor biologie - 1. místo v krajském kole a postup do republikového kola
  • Petra Stádníková, obor zdravotnictví - 1. místo v krajském kole a postup do republikového kola
  • Martina Halamásková, Hana Princlová, obor sociologie - 1. místo v krajském kole a postup do republikového kola
  • Martin Krejnický, obor chemie - 2. místo v krajském kole
Žáci, kteří mají zájem zúčastnit se příštího ročníku SOČ 2016/17, se mohou až do září 2016 přihlásit u Mgr. Z. Vašíčkové, kde získají potřebné informace.