Přihlásit se Pošta Facebook Strava Moodle Moodle New Bakaláři Rozvrh hodin Suplování

Soutěž: Evropský parlament mládeže

V sobotu 28. ledna 2012 se družstvo naší školy ve složení Kristýna Solničková, Sandra Makkieová, Lukáš Kádě, Miroslav Považan a Jan Charvát zúčastnilo 16. Národní výběrové konference  Evropského parlamentu mládeže. Soutěž probíhala v reprezentativních prostorách zasedacího sálu Magistrátu hlavního města Prahy. Fotografie z akce naleznete v naší fotogalerii.

Jednotlivá družstva měla  za úkol podpořit nebo naopak zpochybnit před ostatními družstvy předem navržené rezoluce, které se týkaly různých oblastí společenského života (dodržování lidských práv, práv žen a dětí, kultury, ekonomiky atd.).  Jednání probíhalo v angličtině a byly kladeny vysoké nároky na přípravu.

Náš tým  se  probojoval do celostátního kola této soutěže, které se uskuteční koncem března v Karlových Varech. Blahopřejeme!

Mgr.Radek Kváča, Mgr. Michaela Kondelová