Zveme Vás na veřejnou debatu, kterou připravili studenti Prvního českého gymnázia v Karlových Varech s podporou Agory CE.

Veřejná debata “Proč se vrátit po absolvování vysoké školy do Karlovarského kraje” proběhne v Krajské knihovně v Karlových Varech 7. února 2013 od 16 00 hodin.
    Studentská Agora je debatní projekt pro studenty středních škol. Vítězné týmy krajských kol soutěže v rámci něj pořádají ve svých městech veřejné debaty nad aktuálními tématy. Veřejná debata v Karlových Varech se bude věnovat úskalí a příležitostem spojeným s návratem absolventů vysokých škol do kraje.
    Veřejnou debatu organizují studenti Prvního českého gymnázia v Karlových Varech. Zvolili téma a oslovili zajímavé hosty z řad politické reprezentace, krajských úředníků, úřadu práce, zaměstnavatelů i neziskového sektoru. Vybrali prostor, termín a čas a zařizují další detaily organizace a propagace, to vše s podporou svého pedagoga a pracovníků Agory CE.