Program tříd v maturitním týdnu od 16. 5. do 20. 5. 2022

Od pondělí 16. 5. do pátku 20. 5. je program pro nematuranty stanoven dle zvláštního rozpisu, který naleznete v příloze. Uvedené akce se konají nejenom v budově školy, ale i na různých jiných místech v Karlových Varech a okolí. Pokud nedojde k jiné domluvě s doprovázejícím učitelem, sejdou se žáci na místě konání akce vždy 5 minut před jejím zahájením. O případných změnách programu budou žáci informováni na webu školy.

Obědy se v tyto dny budou vydávat v čase od 11 do 14 hodin. Žáci si sami nejpozději do pátku 13. 5. obědy odhlásí, pokud je nebudou chtít odebírat. Ve dnech volna ŘŠ nemají žáci nárok na odběr oběda.

MT 2022.pdf