Přihlásit se Pošta Facebook Strava Moodle Moodle New Bakaláři Rozvrh hodin Suplování

"Pryč ze židle", poběž společně pro svoji školu

Přihlásili jsme naši školu do soutěže "Pryč ze židle" a poběž společně pro svoji školu
Soutěž je určena pro naše současné i bývalé studenty, přátele školy, učitele, kamarády, sourozence nebo třeba i rodiče. Cílem je uběhnout co nejvíce kilometrů. Jedná se sice o soutěž o zajímavé ceny, naší snahou ale je motivovat co nejvíce lidí k pohybu.
Termín projektu: 12. dubna 2021 - 25. června 2021
Kdy a kde: Bez limitu – účastníci mohou běžet kdekoliv a kdykoliv. Každý kilometr se počítá.
Princip je velmi jednoduchý. Každé škole, která má svůj unikátní registrační kód, se počítají všechny uběhnuté kilometry. Vítězem se stane škola, která uběhne v období 12. dubna – 25. června nejvíce kilometrů. Své běžecké aktivity si zaznamenávejte v jakýchkoliv aplikacích a poté je nahrajete do systému, čímž navýšíte celkové skóre školy.
Zde se zaregistrujete a vytvoříte si své ID běžce
Kód naší školy: 3T4GMKNRBL86
Do Vašeho emailu dorazí Vaše startovní číslo, pod kterým budete nahrávat Vaše běžecké výkony zde
Děkujeme, že s námi budete součástí této výzvy!