Přihlásit se Pošta Facebook Strava Moodle Moodle New Bakaláři Rozvrh hodin Suplování

Soutěž v cizích jazycích - němčina

Školní kolo této online soutěže proběhlo již v únoru a nejlepší účastníci měli reprezentovat naši školu v okresních kolech. To však proběhlo pouze v kategorii středních škol, kde naši žáci Karel Špecián, Tomáš Ficner a Ema Gondášová obsadili 1. – 3. místo, čímž si vybojovali postup do krajského kola. To však bylo oficiálně zrušeno pro neúčast žáků z okresů Sokolov a Cheb.

V kategoriích pro nižší gymnázium ze stejného důvodu neproběhla ani okresní kola, v nichž nás měly reprezentovat Adéla Matějková a Andrea Martykánová.

Ukázalo se, že online forma soutěže školy v kraji zřejmě vystrašila. O to větší uznání patří našim žákům, jak za ochotu soutěžit, tak i za pečlivou přípravu. Škoda, že jim nebylo umožněno předvést své výkony i ve vyšších kolech!

Eva Hanková