Informace školní jídelny

Všichni strávníci jsou odhlášeni od 14.10. do 30.11.2020. Podle usnesení Vlády ČR ze dne 12. října 2020 může škola v době distanční výuky pro své žáky a zaměstnance zajistit vydávání obědů (dotované jídlo) ve školní jídelně. Vzhledem k tomu První české gymnázium v Karlových Varech, p.o. vyhlašuje:
1. Od 15. 10. 2020 bude strávníkům umožněno stravování ve školní jídelně.
2. Všichni žáci NG i VG a zaměstnanci mají možnost se přihlásit ke stravování obvyklými způsoby – internet, mail, SMS. Oběd je nutné přihlásit alespoň dva kalendářní dny předem.
3. Doba výdeje oběda bude po dobu distanční výuky od 11.00 do 13.00 hodin.
4. Odhlašování obědů bude po dobu trvání distanční výuky možné pouze den předem, v žádném případě ne v den oběda.
5. Pro přístup do školní jídelny bude otevřen boční vchod do školy, není dovolený pohyb po budově školy.
6. Je zakázáno zdržovat se v prostorách školní jídelny mimo nezbytnou dobu.
7. Strávníci jsou povinni při vstupu do jídelny umýt si ruce a použít dezinfekci. V platnosti jsou i všechny ostatní ochranná nařízení.