PČG online 6. - 17. 4.

V příloze naleznete tentokrát rozsáhlejší tabulku, která představuje souhrn zadané domácí práce pro jednotlivé třídy na následující dva týdny. Organizace školního roku se nemění, a tak jsou součástí tohoto období i velikonoční prázdniny a dva státní svátky (9. - 13. 4. 2020). Na žádost rodičů žáků NG je tabulka doplněna o bližší informace k probírané látce a domácím úkolům. Kompletní informace pak získáte v prostředí, ve kterém vyučující s žáky komunikují, např. v Bakalářích, Moodlu, Google Classroom, ... Proto je nutné sledovat i tyto komunikační kanály. Veškerá zadaná práce z hudební, výtvarné a tělesné výchovy je pro žáky dobrovolná. Účast na distančním vzdělávání v ostatních předmětech zůstává povinná.