Přihlásit se Pošta Facebook Strava Moodle Moodle New Bakaláři Rozvrh hodin Suplování

Tělesné aktivity pro hodiny TV s Dx (6.4.2020 - 13.4.2020)

Dobré den všem, 

máme zde nový týden, doufám, že jste všichni v pořádku a také, že jste v tom předcházejícím udělali něco pro své tělo. Pokud ne, tento týden nám bude nahrávat i jarní počasí, ideální motivace začít :-)

Níže najdete pár tipů, jak strávit náasledující týden, cvičení nejsou povinná, budu ale rád, když se jimi necháte inspirovat. Předpokládám, že máte i své, jiné aktivity.

1) Tento týden (v pondělí, středu a pátek a příští, Velikonoční pondělí) se budeme věnovat cvičení s letci Ćeské armády na kanále Youtube.
2) V úterý, čtvrtek a neděli od 17:00 cvičíme online tabatu na instagramovém profilu michaelablahova1. Kdo nemá přístup na Instagram, podnikne procházku, výběh, jízdu na kole, projížďku na in-line bruslích, nezapomeňte na ochrannou roušku.

Nezapomínejte, že cvičení tabaty je dostupné ještě 24 hodin, takže nevadí, když zmeškáte jeho začátek. Případně můžete také cvičení druhý den zopakovat.

 

3) V sobotu máme off, tedy volný den.

 

 

1) Cvičíme podle videa 
Pondělí - https://www.youtube.com/watch?v=1FFJkHS2R4k
Středahttps://www.youtube.com/watch?v=pfBSz_WDqMI
Pátekhttps://www.youtube.com/watch?v=R2wVWjBZECU
Pondělíhttps://www.youtube.com/watch?v=DZln8JPxvyw

2) V úterý, čtvrtek a neděli pak budeme cvičit hodinovou tabatu, je to skvělá kardio hodinka, nebojte se ji vyzkoušet. 
Pokud máte účet na Instagramu, sledujte profil michaelablahova1, v 17:00 zde začne live vysílání, váš přístup bude schválen po požádání o sledování.
 

Hezký nový týden všem :-)