Přihlásit se Pošta Facebook Strava Moodle Moodle New Bakaláři Rozvrh hodin Suplování

Tělesné aktivity pro hodiny TV s Dx (30.3 - 5.4.2020)

Dobré den všem, 

doufám, že jste všichni v pořádu, včetně vašich rodin. Kdyby jste potřebovali jakoukoliv pomoc, neváhete se ozvat.

Také doufám, že se udržujete v kondici nebo že tímto týdnem začnete. Pro lepší přehled, nezapomeňte si každou aktivitu zapisovat. Rád s vámi vaše aktivity proberu, až dostaneme příležitost se osobně vidět. Je mi jasné, že někteří máte své aktivity, proto berte tento plán jako zpestření nebo třeba inspiraci. 

1) Tento týden (v pondělí, středu a pátek) se budeme věnovat cvičení podle Spartan Race
2) V úterý, čtvrtek a neděli od 17:00 cvičíme online tabatu na instagramovém profilu michaelablahova1. Kdo nemá přístup na Instagram, zůstane u každodenního cvičení Spartan Race. Nezapomínejte, že cvičení je dostupné ještě 24 hodin, takže nevadí, když zmeškáte jeho začátek. Případně můžete také cvičení druhý den zopakovat.
3) V sobotu podniknete procházku, výběh, jízdu na kole, nezapomeňte na ochrannou roušku.


1) Cvičíme podle obrázku Spartan race: Nezapomeňte si dané počty opakování rozdělit do několika sérií! Některé cviky se najednou nedají zvládnout.

V1.B, V2.B - Vyberete si každý den jedno cvičení z nabídky na obrázku (vysvětlivka: Jumping jack=skákací panák, Burpees=cvičení angličáků, Výpad - myšleno výpady vpřed levou nebo pravou nohou)

V3A, V4.A - Vyberete si každý den dvě cvičení z nabídky na obrázku (vysvětlivka: Jumping jack=skákací panák, Burpees=cvičení angličáků, Výpad - myšleno výpady vpřed levou nebo pravou nohou)

V5.A, 3.A, V7.A -Vyberete si každý den tři cvičení z nabídky na obrázku (vysvětlivka: Jumping jack=skákací panák, Burpees=cvičení angličáků, Výpad - myšleno výpady vpřed levou nebo pravou nohou)

 

2) V úterý, čtvrtek a neděli pak budeme cvičit hodinovou tabatu, je to skvělá kardio hodinka, nebojte se ji vyzkoušet. 
Pokud máte účet na Instagramu, sledujte profil michaelablahova1, v 17:00 zde začne live vysílání, váš přístup bude schválen po požádání o sledování.


3) Sobotu věnujeme výběhu nebo procházce mimo kontakt s dalšími lidmi, např. v lázeňských lesích
 

Hezký nový týden všem :-)