Přihlásit se Pošta Facebook Strava Moodle Moodle New Bakaláři Rozvrh hodin Suplování

Roboti opět postupují do mezinárodního semifinále

Robotýmy PULSE a CITASO Prvního českého gymnázia pokračují v tradici a v sobotu 14. prosince si po roce znovu připsaly skvělý úspěch v regionálním kole soutěže First Lego League. V konkurenci devíti týmů zvítězil v celkovém hodnocení tým PULSE, který s přehledem postupuje do semifinále na Slovensku, a nádherné druhé místo patří soutěžícím z týmu CITASO. Moc gratulujeme, udělali jste kus práce na robotech i sami na sobě!

Pro úplnost je třeba doplnit, že v kategorii Robot Game se týmy PULSE a CITASO utkaly o prvenství ve finále, v kategorii Research obsadil PULSE první a CITASO třetí místo, za výkon v kategorii Team Work byl PULSE oceněn 2. místem a v disciplíně Robot Design se CITASO umístil na 2. příčce, PULSE byl třetí.

Děkujeme soutěžícím za vzornou reprezentaci školy, koučům za čas a trpělivost, vedení Prvního českého gymnázia a firmě WITTE Nejdek spol. s r.o. za podporu aktivit robotického kroužku a odborníkům z Fakulty architektury ČVUT a Kanceláře architekta města KV za vstřícnost, cenné informace a čas, který týmům věnovali. Díky všem, kdo to nevzdali, i když se zrovna nedařilo. Sledujte 8. února 2020 na facebooku FLL Slovensko stream semifinále v Žilině a držte palce!