Sportovní aktivity

Sportovně turistické kurzy 2018

Pro většinu žáků V7.AB a 3.AB se v době 31.5.-8.6.2018 uskuteční STK v Chorvatsku.

Pro žáky kteří nejedou, platí následující instrukce:
31.5.-1.6. práce na školní zahradě 8.30-11.30h, prezence u ZŘ
4.-8.6. STK v Karlových Varech, sraz vždy v 9 hodin na určeném místě

• 4.6. sportovní hry, sraz školní hřiště (Pa)
  • 5.6. pěší turistika, sraz Tuhnice, atletický stadion (Ci)
  • 6.6. lezení, orientační běh,místo srazu bude upřesněno v úterý (Hu)
  • 7.6. cykloturistika, sraz parkoviště Meandr Ohře (Štg)
  • 8.6. sportovní hry, sraz areál Rolava (Ja)

Úspěch Jolany Vrzalové z oktávy A

Jolana absolvovala další úspěšné závody, tentokrát v Itálii – Passo San Pellegrino. Získala 3. místo v obřím slalomu a zatím nejlepší body. Srdečně blahopřejeme :-)
Další informace ZDE

Mistrovství ČR juniorů

O víkendu se konalo Mistrovství ČR juniorů, kde Jolana Vrzalová z oktávy A obsadila dvakrát 5. místo - v obřím slalomu i slalomu. Blahopřejeme :-).

Primáni na běžkách

Hned na začátku ledna (8.1. - 12.1. 2018) absolvovali žáci našich prim další společnou akci.Vyrazili na běžecký lyžařský výlet. Sněhové podmínky i počasí bylo velice KRUŠNÉ, jak často v Krušných horách bývá. Přesto děti byly BOŽÍ, jak jinak, vždyť běžkovaly přeci na Božím Daru :-) Veselé fotografie z celé akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Dana Ančincová, Dagmar Lidinská

Nabídka Centra sportu 2017/18

Nabídku kroužků Centra sportu si můžete stáhnout zde.

Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary 2017

V SOBOTU 20. 5. 2017 SE BĚŽEL V KARLOVÝCH VARECH 4. ROČNÍK MATTONI ½ MARATONU.

Samotného závodu se účastnila řada našich studentů i kolegů. Škola jako každoročně postavila i letos smíšenou 4člennou štafetu (Mgr. T. Štegová, M. Bauerová 4.A,  M. Kleslová 3.A, Mgr. H. Mašková).

Velké poděkování patří více jak 170 našim žákům a kolegům (Kváča, Landrgott, Štatská, Ančincová), kteří pomáhali na trase během závodu jako DOBROVOLNÍCI. Dokumentární fotografie z akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Dana Ančincová

Třeťáci vyjeli do Chorvatska na turistický kurz

Letošní SPORTOVNĚ-TURISTICKÝ KURZ strávili studenti 3. ročníků a septim v chorvatském Biogradu na Moru. Ubytování bylo zajištěno v kempu Soline v moderních mobilhomech. Během kurzu si žáci vyzkoušeli windsurfing, jízdu na mořském kajaku, na kterém se vydávali na přilehlé ostrovy. Kromě toho podnikali krátké vyjížďky na školních terénních koloběžkách po okolí, hráli teambuildingové hry. Na programu byl i jednodenní výlet do NP PAKLENICA, spojený s koupáním v místních tůních a vodopádech. V národním parku si studenti vyzkoušeli základy lezení a slaňování, někteří se vydali na celodenní výšlap na chatu Lugarnica. Pro zájemce se uspořádal celodenní výlet lodí po okolních ostrovech. Na své si přišli i milovníci šnorchlování  a beachvolejbalu. Třídy si mohly poměřit  vzájemné  síly v triatlonu.

V nabitém programu byl čas i na kulturu. Navštívili jsme historické centrum Zadaru a večerní zahájení sezony „ SLAVNOSTI OTVÍRÁNÍ MOŘE“ v Biogradu.

Sportovně-turistické kurzy 2017

V příštím týdnu se uskuteční dva sportovně-turistické kurzy pro třídy V7.AB a 3.AB:
1. v Chorvatsku (89 žáků)
2. v Karlových Varech (30 žáků) - program kurzu naleznete v příloze.
STK je součástí osnov a účast na něm je pro žáky povinná.

Basketbalistky postupují do krajského kola

Dnes basketbalistky naší školy Bára Schambergerová z 2. A, Iva Klusáková z 4. B, Lucka Kašnerová z 1. A, Petra Klímová z V7. A, Petra Výchová z V7. A, Romana Vatashchuk z 2. B, Adéla Kvardová z 2. B a Klára Karchňáková z 2. B vybojovaly postup do kola krajského, které proběhne v úterý příští týden v hale Slávie. Věříme, že děvčata svou bojovností potvrdí účast vítězstvím. Budeme držet palce.

Sportovní kurz V5.AB v místě

Sportovní kurz pro žáky z V5.AB, kteří se neúčastní lyžařského výcviku v Alpách
den20.3.21.3.22.3.23.3.24.3.
dozorJaCiHu,DxŠtgDx
činnostturistikaturistikaběžkybazénkoloběžky
sraz8.45 ve vestibulu školy8.45 atletický stadion        v Tuhnicích

8.50 Tržnice

9.30 před bazénem9.00 ve vestibulu školy
Pokud je žák z TV uvolněn, navštěvuje třídu 1.A.

Prihlásit se k odběru RSS - Sportovní aktivity