Sportovní aktivity

Zlatí plavci

V úterý 13. 11. 2018 si naši studenti März Michal, Tesař Vojtěch, Baichabaiev Sulaiman, Řezáč Jakub, Sojma Pavel, Szmitek Jakub doplavali pro zlaté medaile, pohár a diplom. Startovali v krajském finále, kategorie V. v Aši. S konkurencí šesti nejlepších družstev Karlovarského kraje si hravě poradili. Blahopřejeme a držíme jim palce. Budou to potřebovat, protože se probojovali do republikového finále, které proběhne 28. 1. 2019 v Jindřichově Hradci.
Mgr. Miluše Potužníková

Nabídka Centra sportu

I v letošním školním roce mohou zájemci z naší školy navštěvovat sportovní kroužky (od 1.10.). Nabídku Centra sportu nalezne v příloze.

Adaptační kurz 1.A

Část prvního školního týdne strávili naši studenti prvního ročníku na adaptačním kurzu. Třída 1.A se svou třídní učitelkou Lenkou Spilkovou prožili dva doslova nabité dny v Horní Blatné a jejím okolí. Vlčí jámy, Červená jáma, rozhledna na Blatenském vrchu, důl Mauricius, skály Strašidla, společenské i sportovní hry, noční orientační běh, to vše v krásné krušnohorské přírodě.

Adaptační kurz 1.A

Část prvního školního týdne strávili naši studenti prvního ročníku na adaptačním kurzu. Třída 1.A se svou třídní učitelkou Lenkou Spilkovou prožili dva doslova nabité dny v Horní Blatné a jejím okolí. Vlčí jámy, Červená jáma, rozhledna na Blatenském vrchu, důl Mauricius, skály Strašilky, společenské i sportovní hry, noční orientační běh, to vše v krásné krušnohorské přírodě.

Fotografie z akce jsou k vidění v příloze

Sportovně turistické kurzy 2018

Pro většinu žáků V7.AB a 3.AB se v době 31.5.-8.6.2018 uskuteční STK v Chorvatsku.

Pro žáky kteří nejedou, platí následující instrukce:
31.5.-1.6. práce na školní zahradě 8.30-11.30h, prezence u ZŘ
4.-8.6. STK v Karlových Varech, sraz vždy v 9 hodin na určeném místě

• 4.6. sportovní hry, sraz školní hřiště (Pa)
  • 5.6. pěší turistika, sraz Tuhnice, atletický stadion (Ci)
  • 6.6. lezení, orientační běh,místo srazu bude upřesněno v úterý (Hu)
  • 7.6. cykloturistika, sraz parkoviště Meandr Ohře (Štg)
  • 8.6. sportovní hry, sraz areál Rolava (Ja)

Úspěch Jolany Vrzalové z oktávy A

Jolana absolvovala další úspěšné závody, tentokrát v Itálii – Passo San Pellegrino. Získala 3. místo v obřím slalomu a zatím nejlepší body. Srdečně blahopřejeme :-)
Další informace ZDE

Mistrovství ČR juniorů

O víkendu se konalo Mistrovství ČR juniorů, kde Jolana Vrzalová z oktávy A obsadila dvakrát 5. místo - v obřím slalomu i slalomu. Blahopřejeme :-).

Primáni na běžkách

Hned na začátku ledna (8.1. - 12.1. 2018) absolvovali žáci našich prim další společnou akci.Vyrazili na běžecký lyžařský výlet. Sněhové podmínky i počasí bylo velice KRUŠNÉ, jak často v Krušných horách bývá. Přesto děti byly BOŽÍ, jak jinak, vždyť běžkovaly přeci na Božím Daru :-) Veselé fotografie z celé akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Dana Ančincová, Dagmar Lidinská

Nabídka Centra sportu 2017/18

Nabídku kroužků Centra sportu si můžete stáhnout zde.

Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary 2017

V SOBOTU 20. 5. 2017 SE BĚŽEL V KARLOVÝCH VARECH 4. ROČNÍK MATTONI ½ MARATONU.

Samotného závodu se účastnila řada našich studentů i kolegů. Škola jako každoročně postavila i letos smíšenou 4člennou štafetu (Mgr. T. Štegová, M. Bauerová 4.A,  M. Kleslová 3.A, Mgr. H. Mašková).

Velké poděkování patří více jak 170 našim žákům a kolegům (Kváča, Landrgott, Štatská, Ančincová), kteří pomáhali na trase během závodu jako DOBROVOLNÍCI. Dokumentární fotografie z akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Dana Ančincová

Prihlásit se k odběru RSS - Sportovní aktivity