Sportovní aktivity

Nabídka Centra sportu 2017/18

Nabídku kroužků Centra sportu si můžete stáhnout zde.

Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary 2017

V SOBOTU 20. 5. 2017 SE BĚŽEL V KARLOVÝCH VARECH 4. ROČNÍK MATTONI ½ MARATONU.

Samotného závodu se účastnila řada našich studentů i kolegů. Škola jako každoročně postavila i letos smíšenou 4člennou štafetu (Mgr. T. Štegová, M. Bauerová 4.A,  M. Kleslová 3.A, Mgr. H. Mašková).

Velké poděkování patří více jak 170 našim žákům a kolegům (Kváča, Landrgott, Štatská, Ančincová), kteří pomáhali na trase během závodu jako DOBROVOLNÍCI. Dokumentární fotografie z akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Dana Ančincová

Třeťáci vyjeli do Chorvatska na turistický kurz

Letošní SPORTOVNĚ-TURISTICKÝ KURZ strávili studenti 3. ročníků a septim v chorvatském Biogradu na Moru. Ubytování bylo zajištěno v kempu Soline v moderních mobilhomech. Během kurzu si žáci vyzkoušeli windsurfing, jízdu na mořském kajaku, na kterém se vydávali na přilehlé ostrovy. Kromě toho podnikali krátké vyjížďky na školních terénních koloběžkách po okolí, hráli teambuildingové hry. Na programu byl i jednodenní výlet do NP PAKLENICA, spojený s koupáním v místních tůních a vodopádech. V národním parku si studenti vyzkoušeli základy lezení a slaňování, někteří se vydali na celodenní výšlap na chatu Lugarnica. Pro zájemce se uspořádal celodenní výlet lodí po okolních ostrovech. Na své si přišli i milovníci šnorchlování  a beachvolejbalu. Třídy si mohly poměřit  vzájemné  síly v triatlonu.

V nabitém programu byl čas i na kulturu. Navštívili jsme historické centrum Zadaru a večerní zahájení sezony „ SLAVNOSTI OTVÍRÁNÍ MOŘE“ v Biogradu.

Sportovně-turistické kurzy 2017

V příštím týdnu se uskuteční dva sportovně-turistické kurzy pro třídy V7.AB a 3.AB:
1. v Chorvatsku (89 žáků)
2. v Karlových Varech (30 žáků) - program kurzu naleznete v příloze.
STK je součástí osnov a účast na něm je pro žáky povinná.

Basketbalistky postupují do krajského kola

Dnes basketbalistky naší školy Bára Schambergerová z 2. A, Iva Klusáková z 4. B, Lucka Kašnerová z 1. A, Petra Klímová z V7. A, Petra Výchová z V7. A, Romana Vatashchuk z 2. B, Adéla Kvardová z 2. B a Klára Karchňáková z 2. B vybojovaly postup do kola krajského, které proběhne v úterý příští týden v hale Slávie. Věříme, že děvčata svou bojovností potvrdí účast vítězstvím. Budeme držet palce.

Sportovní kurz V5.AB v místě

Sportovní kurz pro žáky z V5.AB, kteří se neúčastní lyžařského výcviku v Alpách
den20.3.21.3.22.3.23.3.24.3.
dozorJaCiHu,DxŠtgDx
činnostturistikaturistikaběžkybazénkoloběžky
sraz8.45 ve vestibulu školy8.45 atletický stadion        v Tuhnicích

8.50 Tržnice

9.30 před bazénem9.00 ve vestibulu školy
Pokud je žák z TV uvolněn, navštěvuje třídu 1.A.

Centrum sportu

Nabídka Centra sportu pro školní rok 2016/2017.

Sportovně-turistické kurzy 2016

Studenti V7.AB a 3.AB se v týdnu 13.-17.6. zúčastní povinného sportovně-turistického kurzu, který je součástí hodin tělesné výchovy. Komise TV připravila kurzy dva, jeden se uskuteční v rakouském Lienzu (rafty, vysokohorská turistika), druhý v Karlových Varech (volejbal, běh, bruslení, turistika, kola). Denní program místního kurzu je zveřejněn v příloze.

Mezinárodní Juniorcross

Na největším mezinárodním crossmaratonu v Německu dosáhli naši studenti Patricie Kleinová, Karolína Pavlasová, Štěpán Tůma a Kryštof Zatloukal vynikajících výsledků. ...

Nejlepší sportovci našeho kraje

Ve čtvrtek 14.4. 2015 se v LS Richmond vyhlašovali nejlepší sportovci našeho kraje.Mezi vítězkami byla i naše studentka Vendula Dušková, která zvítězila v kategorii handicapovaných sportovců a svými vynikajícími plaveckými výkony si zajistila nominaci na OH v Brazílii v Riu de Janeiru 2016. Vendula se stala i vítězkou novinářské ankety.
Mezi ostatními vyhlášenými sportovci v kategorii sportovních kolektivů byly i další naše studentky - Eva Moučková, basketbalový klub Karlovy Vary a Anna Lauermannová, volejbalový klub Chodov.

Všem jmenovaným blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů jak ve sportu tak i v životě. Zapsala D. Ančincová

Prihlásit se k odběru RSS - Sportovní aktivity