Informace školní jídelny

Všichni strávníci jsou odhlášeni od 14.10. do 30.11.2020. Podle usnesení Vlády ČR ze dne 12. října 2020 může škola v době distanční výuky pro své žáky a zaměstnance zajistit vydávání obědů (dotované jídlo) ve školní jídelně. Vzhledem k tomu První české gymnázium v Karlových Varech, p.o. vyhlašuje:
1. Od 15. 10. 2020 bude strávníkům umožněno stravování ve školní jídelně.
2. Všichni žáci NG i VG a zaměstnanci mají možnost se přihlásit ke stravování obvyklými způsoby – internet, mail, SMS. Oběd je nutné přihlásit alespoň dva kalendářní dny předem.
3. Doba výdeje oběda bude po dobu distanční výuky od 11.00 do 13.00 hodin.
4. Odhlašování obědů bude po dobu trvání distanční výuky možné pouze den předem, v žádném případě ne v den oběda.
5. Pro přístup do školní jídelny bude otevřen boční vchod do školy, není dovolený pohyb po budově školy.
6. Je zakázáno zdržovat se v prostorách školní jídelny mimo nezbytnou dobu.

Školní jídelna je pro všechny své strávníky od 15. 10. v provozu!

Podle usnesení Vlády ČR ze dne 12. října 2020 může škola v době distanční výuky pro své žáky a zaměstnance zajistit vydávání obědů (dotované jídlo) ve školní jídelně. Vzhledem k tomu První české gymnázium v Karlových Varech, p.o. vyhlašuje:

Školní jídelna vaří z provozních důvodů až od úterý 4. září.

Platby ve školní jídelně od 1. 1. 2012 jen prostřednictvím bankovních služeb

Od 1. 1. 2012 již nebude možné hradit stravné v hotovosti. Připravte si prosím nejpozději k datu 1. 1. 2012 platby inkasem nebo bankovním převodem. Bankovní spojení: ČSOB, č.ú.: 27 68 35 623/0300. Podrobnosti naleznete v příloze.

Placení stravného a zvýšení ceny oběda od 1.1.2012

Způsoby úhrady stravného a informace o zvýšení ceny oběda od 1.1.2012 si můžete stáhnout v příloze.

Prihlásit se k odběru RSS - Stravování