Exkurze

Za němčinou do Plauen (13.-15.12.2017)

Poznat nové kamarády, seznámit se s adventními tradicemi a procvičit němčinu vyjeli v polovině prosince žáci V4.B. Díky projektu Všemi smysly vnímat společné tradice, financovanému prostřednictvím Euregia Egrensis z evropských fondů, se setkali se svými vrstevníky z Lessingova gymnázia v Plauen a zažili spoustu nových věcí.

Primy na statku Bernard

Ve čtvrtek 21.12. vyrazili naši nejmladší žáci z V1.A a V1.B na statek Bernard.

Den s němčinou

Naši sekundáni se v úterý 28. listopadu zúčastnili zábavného Dne s němčinou, který pořádal v Karlových Varech Goethe-Institut Praha. V rámci programu řešili zajímavé úkoly ve hře "Autobahnspiel" a jak se jim dařilo, se můžete sami přesvědčit ve fotogalerii.

Školní zájezd do Británie nově i pro terciány

Připravovaný zájezd do severního Walesu, Oxfordu a Stratfordu s pobytem v rodinách nově nabízíme i žákům tercií (původně byl nabízen až od kvart).

Školní zájezd do Velké Británie

Milí studenti,
i letos pro Vás organizujeme poznávací zájezd do Velké Británie s pobytem v rodinách prostřednictvím CK Pro Travel. Tentokrát zamíříme do severního Walesu a čeká nás mnoho lákadel.

Na cestě po severním Německu

Na cestu po krásách severního Německa, dlouhou téměř 2000 kilometrů, se ve dnech 5.-10.9.2017 vydala velká skupina studentů naší školy se svými vyučujícími.

ŠKOLNÍ POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO ANGLIE A JIŽNÍHO WALESU

Ve dnech 23.-28. dubna se vydala skupina 43 našich studentů angličtiny ze sekund až septim na tradiční poznávací zájezd do Velké Británie.
Ubytováni byli v anglických rodinách, kde si mohli ověřit své školní znalosti angličtiny v praxi.
Během několika dní navštívili řadu zajímavých míst jako hradní komplex ve Windsoru, římské lázně ve městě Bath, katedrálu ve Wellsu nebo malebnou zříceninu opatství v Glastonbury či kamenný kruh v Avebury, ve Walesu pak hrady Chepstow a Caerphilly. Zlatým hřebem pak byla návštěva Londýna poslední den.

Fotografie ze zájezdu si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Hana Habrzettlová

BODY 2017- EXKURZE

Dne 26. 5. studenti 2. B pojedou na výstavu Body 2017 v rámci výuky biologie člověka. Veškeré informace jsou v příloze. Exkurze do Prahy.docx

Body 2017- exkurze

Dne 26. 5. 2017 proběhne pro 2. B exkurze do Prahy na výstavu BODY 2017.

Veškeré informace k zájezdu jsou v příloze.

Program tříd v maturitním týdnu 16. 5. - 19. 5. 2017

V pondělí 15. 5. se všichni žáci účastní běžné výuky dané rozvrhem hodin. Od úterý 16. 5. do pátku 19. 5. je program stanoven dle zvláštního rozpisu, který naleznete v příloze. Uvedené akce se konají nejenom v budově školy, ale i na různých jiných místech v Karlových Varech. Pokud nedojde k jiné domluvě s doprovázejícím učitelem nebo není jinak dáno rozpisem, sejdou se žáci na místě konání akce vždy 5 minut před jejím zahájením.

Obědy se v tyto dny budou vydávat v čase od 11 do 13.30 hodin. Žáci si sami včas obědy odhlásí, pokud je nebudou chtít odebírat.

Prihlásit se k odběru RSS - Exkurze