Vybráno z aktualit

Přijímací zkoušky - výsledková listina po NT

Výsledková listina pro 8leté studium po náhradním termínu je zveřejněna v příloze.

Přijímací zkoušky 2018 - výsledkové listiny

Výsledkové listiny pro 4leté a 8leté studium si můžete stáhnout v příloze. Je zde také poučení ředitele školy RNDr. Zdeňka Papeže.

Přijímací zkoušky

V části Školní rok-Přijímací řízení jsou zveřejněna kriteria přijímacího řízení 2018 pro 4leté i 8leté gymnázium.
Dále je zde zveřejněn formulář aktuální přihlášky ke studiuv přihlášce ke střednímu vzdělávání je nově údaj o datu narození zákonného zástupce. Pro letošní rok mohou být použity i staré přihlášky s tím, že do nich bude údaj o datu narození zákonného zástupce doplněn.

Přijímací zkoušky nanečisto již tuto sobotu 27. 1. 2018!

Již tuto sobotu se sejdou v aule školy uchazeči o studium na PČG z 5. a 9. tříd, aby se zúčastnili Přijímacích zkoušek nanečisto. Časový harmonogram dne zůstává nezměněn a naleznete ho v příloze. Žáci si přinesou s sebou pouze psací a rýsovací pomůcky.

Přijímací zkoušky nanečisto

Na žádost mnoha zájemců o studium na naší škole jsme se rozhodli uspořádat v sobotu 27. 1. 2018 přijímací zkoušky nanečisto pro uchazeče z 5. a 9. tříd ZŠ. Podmínkou účasti je vyplnění elektronické přihlášky (klikněte na obrázek výše), účast je bezplatná.

Přijímací zkoušky po náhradním termínu

Výsledková listina pro 8leté gymnázium po náhradním termínu je zveřejněna zde: http://www.gymkvary.cz/node/42.

Přijímací zkoušky - výsledkové listiny

Výsledkové listiny najdete v části Školní rok-Přijímací řízení.
Přijaté uchazeče prosíme do 10 dnů o odevzdání zápisového lístku.
Poučení: Nepotvrdí-li uchazeč nebo zákonný zástupce nezletilého uchazeče odevzdáním zápisového lístku úmysl vzdělávat se ve střední škole do 10 pracovních dnů ode dne oznámení rozhodnutí, zanikají posledním dnem lhůty právní účinky rozhodnutí o přijetí tohoto uchazeče ke vzdělávání v dané škole. Pokud tak neučiníte, bude na Vaše místo přijat další uchazeč dle výsledkové listiny.

Informace ke zveřejnění výsledků přijímacího řízení

Výsledky přijímacího řízení do čtyřletého i osmiletého gymnázia budou zveřejněny na webových stránkách a vyvěšeny ve vestibulu školy ve středu 3. května 2017 ve 14.00 hodin.

Přijímací zkoušky - webový portál pro zpřístupnění testových zadání

Na níže uvedeném odkazu zadá uchazeč své příjmení a rodné číslo a na základě této autentizace mu budou zpřístupněna ta zadání didaktických testů, které konal. Testová zadání jsou vytvořena jako fotokopie testů, které uchazeči obdrželi při zkoušce v listinné podobě doplněná o příslušný klíč správného řešení. Odkaz na portál pro zpřístupnění testových zadání

Registrace na výstavu Gaudeamus

Vážení kolegové a studenti, registraci na výstavu celoživotního vzdělávání Gaudeamus je možno provést na stránkách uvedených ZDE. Studenti tak získají 20 % slevu na vstupném.

Prihlásit se k odběru RSS - Přijímací řízení