Vybráno z aktualit

Přijímací zkoušky nanečisto

Na žádost mnoha zájemců o studium na naší škole jsme se rozhodli uspořádat v sobotu 27. 1. 2018 přijímací zkoušky nanečisto pro uchazeče z 5. a 9. tříd ZŠ

Přijímací zkoušky po náhradním termínu

Výsledková listina pro 8leté gymnázium po náhradním termínu je zveřejněna zde: http://www.gymkvary.cz/node/42.

Přijímací zkoušky - výsledkové listiny

Výsledkové listiny najdete v části Školní rok-Přijímací řízení.
Přijaté uchazeče prosíme do 10 dnů o odevzdání zápisového lístku.
Poučení: Nepotvrdí-li uchazeč nebo zákonný zástupce nezletilého uchazeče odevzdáním zápisového lístku úmysl vzdělávat se ve střední škole do 10 pracovních dnů ode dne oznámení rozhodnutí, zanikají posledním dnem lhůty právní účinky rozhodnutí o přijetí tohoto uchazeče ke vzdělávání v dané škole. Pokud tak neučiníte, bude na Vaše místo přijat další uchazeč dle výsledkové listiny.

Informace ke zveřejnění výsledků přijímacího řízení

Výsledky přijímacího řízení do čtyřletého i osmiletého gymnázia budou zveřejněny na webových stránkách a vyvěšeny ve vestibulu školy ve středu 3. května 2017 ve 14.00 hodin.

Přijímací zkoušky - webový portál pro zpřístupnění testových zadání

Na níže uvedeném odkazu zadá uchazeč své příjmení a rodné číslo a na základě této autentizace mu budou zpřístupněna ta zadání didaktických testů, které konal. Testová zadání jsou vytvořena jako fotokopie testů, které uchazeči obdrželi při zkoušce v listinné podobě doplněná o příslušný klíč správného řešení. Odkaz na portál pro zpřístupnění testových zadání

Registrace na výstavu Gaudeamus

Vážení kolegové a studenti, registraci na výstavu celoživotního vzdělávání Gaudeamus je možno provést na stránkách uvedených ZDE. Studenti tak získají 20 % slevu na vstupném.

Informace pro maturanty

Termíny přijímacích zkoušek na DAMU.

Oprava ve výsledkové listině pro 8leté studium

V případě osmiletého studia došlo ve výsledkové listině omylem k prohození nadpisů sloupců výsledků testů z matematiky a českého jazyka. Opravená výsledková listina mění pořadí uchazečů pouze v případě úplné shody bodů uchazečů, protože prvním dodatkovým kriteriem pro stanovení pořadí je výsledek testu z matematiky.
Opravená výsledková listina nemění rozhodnutí z přijat na nepřijat. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Výsledky přijímacího řízení

Výsledkové listiny do 4letého i 8letého gymnázia si můžete stáhnout v části Školní rok-Přijímací řízení (http://www.gymkvary.cz/node/42).

Přijaté uchazeče prosíme o odevzdání zápisového lístku (do 10 dnů), pokud tak neučiníte, bude na Vaše místo přijat další uchazeč dle výsledkové listiny. Nepřijatí uchazeči obdrží rozhodnutí písemně.

Kriteria přijímacího řízení

Kriteria přijímacího řízení jsou zveřejněna v části Školní rok-Přijímací řízení, přihlášku na naši školu lze podat do 15. března 2016. Pro příští školní rok plánujeme přijmout 60 studentů do 8letého studia a 30 studentů do 4letého studia.

Prihlásit se k odběru RSS - Přijímací řízení