Vybráno z aktualit

Projekt Film a škola 2012/13

Programy projektu Film a škola na nový školní rok si můžete stáhnout v příloze. Projekt je určen studentům středních škol, studenti vyššího gymnázia navštíví povinně tři přestavení za školní rok v dopoledních hodinách, ostatní představení mohou shlédnout v odpoledních hodinách po vyučování, kdy jsou snímky promítány podruhé pro středoškoláky z celého města a hrazeny z dotace Města Karlovy Vary. Všechny filmy jsou uváděny lektorským úvodem. Další informace a starší programy zde.

Filmové představení pro nižší gymnázium

se uskuteční v úterý 24. dubna od 9 hodin v kině ČAS. Promítnut bude nový oskarový 3D snímek Martina Scorseseho Hugo a jeho velký objev. Distribuční list k filmu v příloze.

Prihlásit se k odběru RSS - Film a škola