Přihlásit se Pošta Strava Moodle Moodle New Bakaláři Rozvrh hodin Suplování

SOČ

Středoškolská odborná činnost.

Celostátní přehlídka 39. ročníku SOČ

Ve dnech 16. – 18. 6. 2017 se konala celostátní přehlídka 39. ročníku Středoškolské odborné činnosti (SOČ). Hostitelem letošního ročníku byla Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice. Naši studenti, kteří se svou prací zvítězili v krajském kole, také zde velmi úspěšně reprezentovali naše gymnázium. V kategorii Matematika a statistika se Tran The Minh (V8.A) umístil na 5. místě, v kategorii Fyzika získal Jan Lindauer (V7.B) 8. místo a v kategorii Pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času obsadila Tereza Märzová (V7.A) rovněž 8. místo.

Tři vítězové krajského kola SOČ

39. ročník prestižní středoškolské soutěže SOČ má své vítěze krajského kola opět z naší školy. Velká gratulace k prvním místům a postupu do kola republikového patří Tereze Märzové z V 7.A, Janu Lindauerovi z V 7.B a Tran The Minh z V 8.A, kteří tak navazují na úspěchy našich studentů ve středoškolské odborné činnosti z předchozích let. Tereza Märzová zvítězila v oboru Pedagogika a psychologie prací s názvem Hra jako nástroj k adaptaci dětí na prostředí letního tábora.

Úspěch našich studentů v krajském kole SOČ

Ve středu 20. dubna 2016 se naši studenti zúčastnili krajského kola soutěže talentovaných středoškoláků ve středoškolské odborné činnosti (SOČ), které se konalo na Gymnáziu Cheb. Rádi bychom i touto cestou pogratulovali všem našim žákům, kteří do krajského kola postoupili a obsadili přední místa.

Úspěchy Tran Thi Thu Giang z V8.A

Vítězství celostátního kola SOČ, probíhajícího 13.-15. června v Plzni, se dalo očekávat jako vysloužená odměna za měsíce tvrdé práce a usilovného snažení. Když nám však Monika rozklepaným hlasem sdělila, že svou práci poletí v polovině května 2015 obhajovat i za oceán do Pittsburghu a následně v září do italského Milána, nezbylo nám nic jiného než smeknout pomyslným kloboukem. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů! :-)

Středoškolská odborná činnost

15.-17.6.2012 se zúčastnili tři studenti 1.č.gymnázia v KV celostátního kola Středoškolské odborné činnosti v Kutné Hoře. Kamila Teplá (3.B) s Gabrielou Novákovou (3.A) obsadily 6.místo s prací na téma "Vrstevnické učení". Kryštof Zindr (V3B) za svoji práci "Fyzici on-line" získal zvláštní cenu ředitele Elektrárny Temelín.

Lenka Horská

Prihlásit se k odběru RSS - SOČ