Přihlásit se Pošta Strava Moodle Moodle New Bakaláři Rozvrh hodin Suplování

SOČ

Středoškolská odborná činnost.

Tři vítězové krajského kola SOČ

39. ročník prestižní středoškolské soutěže SOČ má své vítěze krajského kola opět z naší školy. Velká gratulace k prvním místům a postupu do kola republikového patří Tereze Märzové z V 7.A, Janu Lindauerovi z V 7.B a Tran The Minh z V 8.A, kteří tak navazují na úspěchy našich studentů ve středoškolské odborné činnosti z předchozích let. Tereza Märzová zvítězila v oboru Pedagogika a psychologie prací s názvem Hra jako nástroj k adaptaci dětí na prostředí letního tábora.

Úspěch našich studentů v krajském kole SOČ

Ve středu 20. dubna 2016 se naši studenti zúčastnili krajského kola soutěže talentovaných středoškoláků ve středoškolské odborné činnosti (SOČ), které se konalo na Gymnáziu Cheb. Rádi bychom i touto cestou pogratulovali všem našim žákům, kteří do krajského kola postoupili a obsadili přední místa.

Úspěchy Tran Thi Thu Giang z V8.A

Vítězství celostátního kola SOČ, probíhajícího 13.-15. června v Plzni, se dalo očekávat jako vysloužená odměna za měsíce tvrdé práce a usilovného snažení. Když nám však Monika rozklepaným hlasem sdělila, že svou práci poletí v polovině května 2015 obhajovat i za oceán do Pittsburghu a následně v září do italského Milána, nezbylo nám nic jiného než smeknout pomyslným kloboukem. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů! :-)

Středoškolská odborná činnost

15.-17.6.2012 se zúčastnili tři studenti 1.č.gymnázia v KV celostátního kola Středoškolské odborné činnosti v Kutné Hoře. Kamila Teplá (3.B) s Gabrielou Novákovou (3.A) obsadily 6.místo s prací na téma "Vrstevnické učení". Kryštof Zindr (V3B) za svoji práci "Fyzici on-line" získal zvláštní cenu ředitele Elektrárny Temelín.

Lenka Horská

Prihlásit se k odběru RSS - SOČ