Akce školy

Akce školy...

Volno ředitele školy 13.4.2018

Z důvodu konání přijímacích zkoušek v pátek 13. dubna vyučování odpadá.

Třídní schůzky 9.4.2018

V pondělí 9. dubna 2018 se konají třídní schůzky od 17 hodin v budově školy. Další informace najdete v pozvánce (viz příloha).

Brutální Vřídlo aneb proč se Karlovarákům nelíbí?

Zbourat nebo opravit? Přednáška architekta a bývalého studenta PČGKV Lukáše Mrázika na téma brutalismus v karlovarské, české i světové architektuře se uskuteční v pondělí 5. března 2018 od 14 hodin v aule naší školy. Nebudeme hledat jednoznačné odpovědi, cílem přednášky je nabít posluchače argumentační "municí" pro případné další referendum. Srdečně zveme studenty i další zájemce o architekturu.

Maturitní ples školy

V sobotu 24. února od 19 hodin se koná v Grandhotelu Pupp maturitní ples školy.

Přijímací zkoušky nanečisto již tuto sobotu 27. 1. 2018!

Již tuto sobotu se sejdou v aule školy uchazeči o studium na PČG z 5. a 9. tříd, aby se zúčastnili Přijímacích zkoušek nanečisto. Časový harmonogram dne zůstává nezměněn a naleznete ho v příloze. Žáci si přinesou s sebou pouze psací a rýsovací pomůcky.

Den otevřených dveří na PČG

V pondělí 15. ledna se dveře naší školy otevřely návštěvníkům z řad široké veřejnosti. Velmi nás potěšil obrovský zájem o studium na naší škole, přivítali jsme celkem 259 návštěvníků!

Primáni na běžkách

Hned na začátku ledna (8.1. - 12.1. 2018) absolvovali žáci našich prim další společnou akci.Vyrazili na běžecký lyžařský výlet. Sněhové podmínky i počasí bylo velice KRUŠNÉ, jak často v Krušných horách bývá. Přesto děti byly BOŽÍ, jak jinak, vždyť běžkovaly přeci na Božím Daru :-) Veselé fotografie z celé akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Dana Ančincová, Dagmar Lidinská

Za němčinou do Plauen (13.-15.12.2017)

Poznat nové kamarády, seznámit se s adventními tradicemi a procvičit němčinu vyjeli v polovině prosince žáci V4.B. Díky projektu Všemi smysly vnímat společné tradice, financovanému prostřednictvím Euregia Egrensis z evropských fondů, se setkali se svými vrstevníky z Lessingova gymnázia v Plauen a zažili spoustu nových věcí.

Den otevřených dveří 2018

V pondělí 15. ledna v 16 hodin otevře naše škola své dveře návštěvníkům z řad široké veřejnosti.

Přijímací zkoušky nanečisto

Na žádost mnoha zájemců o studium na naší škole jsme se rozhodli uspořádat v sobotu 27. 1. 2018 přijímací zkoušky nanečisto pro uchazeče z 5. a 9. tříd ZŠ. Podmínkou účasti je vyplnění elektronické přihlášky (klikněte na obrázek výše), účast je bezplatná.

Prihlásit se k odběru RSS - Akce školy