Přihlásit se Pošta Strava Moodle Moodle New Bakaláři Rozvrh hodin Suplování

Vybráno z aktualit

Termíny doklasifikování, opravných zkoušek a podzimních maturit

Doklasifikování žáků proběhne nejpozději v úterý 29.8., konkrétní termín určí vyučující.
Opravné zkoušky se uskuteční ve středu 30.8. od 9.00, pokud má žák dvě opravné zkoušky, druhá proběhne ve čtvrtek 31.8. od 8.00 hodin.
Termíny písemné části maturitních zkoušek určí CERMAT, pozvánky žáci dostanou e-mailem do 23.8., zkoušky budou probíhat v rozmezí 1.-7.9.2017. Termín ústních zkoušek stanovil ředitel školy na čtvrtek 14.9.2017.

Termín maturitního plesu 2018

Příští maturitní ples školy se uskuteční v sobotu 24. února 2018 v Grandhotelu Pupp.

Slavnostní předávání maturitních vysvědčení

Slavnostní předání maturitních vysvědčení letošním absolventům se uskuteční ve čtvrtek 25. května 2017 od 15.30 hodin v Parkhotelu Richmond. K nutnému nácviku se maturanti dostaví ve 14 hodin.

Písemné maturitní zkoušky - rozpisy do učeben

Rozpisy do učeben k písemné části maturitních zkoušek (2.-5.5.2017) jsou zveřejněny v přílohách.

Maturita 2017 - ústní zkoušky

Rozpisy ústních zkoušek jsou zveřejněny v části Školní rok-Maturita http://www.gymkvary.cz/node/43

Maturitní písemná práce z ČJL

Maturitní PP z ČJL se koná v úterý 11.4. od 12 hodin, každý žák musí mít s sebou občanský průkaz. Rozsazení do učeben je zveřejněno v příloze.

Maturitní ples 2017

V pátek 24. února 2017 od 19 hodin se koná maturitní ples naší školy. V Grandhotelu Pupp vás očekává pedagogický sbor v čele s ředitelem školy RNDr. Zdeňkem Papežem a maturanti ze 4 tříd - oktávy A, oktávy B, čtvrté A a čtvrté B. Přejeme příjemně strávený čas s taneční kapelou A. S. Band, večerem vás provede Petr Čimpera.

Maturity 2016 - podzimní termín

Ústní maturitní zkoušky v podzimním termínu se uskuteční ve čtvrtek 15.9.2016.

Slavnostní předávání maturitních vysvědčení

proběhne ve čtvrtek 26. května od 15.30 hodin tradičně v Parkhotelu Richmond, zkouška pro maturanty je od 14 hodin tamtéž.

Maturitní týden pro ostatní třídy

Program v týdnu 16.-20. května 2016 pro nematuritní třídy je zveřejněn v příloze. Změny k 12.5. jsou zaznamenány.

Prihlásit se k odběru RSS - Maturita