Vybráno z aktualit

Maturitní vysvědčení

Slavnostní předání maturitních vysvědčení proběhne ve čtvrtek 31. května od 15.30 hodin tradičně v LS Richmond. Zkouška pro maturanty začíná ve 14 hodin.

Hodnocení profilových maturitních zkoušek

Zásady hodnocení ústních maturit jsou zveřejněny v příloze.

Program tříd v maturitním týdnu od 21. 5. do 25. 5. 2018

Od pondělí 21. 5. do pátku 25. 5. je program pro nematuranty stanoven dle zvláštního rozpisu, který naleznete v příloze. Uvedené akce se konají nejenom v budově školy, ale i na různých jiných místech v Karlových Varech a okolí. Pokud nedojde k jiné domluvě s doprovázejícím učitelem, sejdou se žáci na místě konání akce vždy 5 minut před jejím zahájením.

Obědy se v tyto dny budou vydávat v čase od 11 do 13.30 hodin. Žáci si sami včas obědy odhlásí, pokud je nebudou chtít odebírat.

Rozpisy ústních maturit 2018

V přílohách naleznete rozpisy k ústním maturitám, na nástěnce ve škole budou vyvěšeny po písemných maturitních zkouškách (7.5.)

Povolené pomůcky k písemným maturitám

Povolené pomůcky k písemným maturitním zkouškám:
ČJL  PP: Pravidla českého pravopisu, psací potřeby (modrá, černá propiska)
       DT: psací potřeby (modrá, černá propiska)
CJ    PP: slovník bez příloh věnovaných písemnému projevu a korespondenci
       DT: psací potřeby (modrá, černá propiska)
M    DT: kalkulačka bez grafického režimu, MFCH tabulky pro SŠ nebo přehled vztahů a vzorců, rýsovací potřeby (pravítko s ryskou, tužka, kružítko), psací potřeby (modrá, černá propiska)

Písemné maturitní zkoušky - rozpisy do učeben

Rozpisy žáků do učeben po jednotlivých dnech jsou zveřejněny v přílohách.

Maturitní písemná práce z ČJL

Ve středu 11. dubna 2018 od 12 hodin se píše maturitní písemná práce z ČJL, rozdělení do učeben si můžete stáhnout v příloze.

Maturitní ples školy

V sobotu 24. února od 19 hodin se koná v Grandhotelu Pupp maturitní ples školy.

Termíny doklasifikování, opravných zkoušek a podzimních maturit

Doklasifikování žáků proběhne nejpozději v úterý 29.8., konkrétní termín určí vyučující.
Opravné zkoušky se uskuteční ve středu 30.8. od 9.00, pokud má žák dvě opravné zkoušky, druhá proběhne ve čtvrtek 31.8. od 8.00 hodin.
Termíny písemné části maturitních zkoušek určí CERMAT, pozvánky žáci dostanou e-mailem do 23.8., zkoušky budou probíhat v rozmezí 1.-7.9.2017. Termín ústních zkoušek stanovil ředitel školy na čtvrtek 14.9.2017.

Termín maturitního plesu 2018

Příští maturitní ples školy se uskuteční v sobotu 24. února 2018 v Grandhotelu Pupp.

Prihlásit se k odběru RSS - Maturita