Přihlásit se Pošta Strava Moodle Moodle New Bakaláři Rozvrh hodin Suplování

Vybráno z aktualit

Ústní maturitní zkoušky - podzimní termín

Ústní maturitní zkoušky - podzimní termín - se budou konat ve čtvrtek 14. září 2017 na naší škole.

Slavnostní předávání maturitních vysvědčení

Slavnostní předání maturitních vysvědčení letošním absolventům se uskuteční ve čtvrtek 25. května 2017 od 15.30 hodin v Parkhotelu Richmond. K nutnému nácviku se maturanti dostaví ve 14 hodin.

Písemné maturitní zkoušky - rozpisy do učeben

Rozpisy do učeben k písemné části maturitních zkoušek (2.-5.5.2017) jsou zveřejněny v přílohách.

Maturita 2017 - ústní zkoušky

Rozpisy ústních zkoušek jsou zveřejněny v části Školní rok-Maturita http://www.gymkvary.cz/node/43

Maturitní písemná práce z ČJL

Maturitní PP z ČJL se koná v úterý 11.4. od 12 hodin, každý žák musí mít s sebou občanský průkaz. Rozsazení do učeben je zveřejněno v příloze.

Maturitní ples 2017

V pátek 24. února 2017 od 19 hodin se koná maturitní ples naší školy. V Grandhotelu Pupp vás očekává pedagogický sbor v čele s ředitelem školy RNDr. Zdeňkem Papežem a maturanti ze 4 tříd - oktávy A, oktávy B, čtvrté A a čtvrté B. Přejeme příjemně strávený čas s taneční kapelou A. S. Band, večerem vás provede Petr Čimpera.

Maturity 2016 - podzimní termín

Ústní maturitní zkoušky v podzimním termínu se uskuteční ve čtvrtek 15.9.2016.

Slavnostní předávání maturitních vysvědčení

proběhne ve čtvrtek 26. května od 15.30 hodin tradičně v Parkhotelu Richmond, zkouška pro maturanty je od 14 hodin tamtéž.

Maturitní týden pro ostatní třídy

Program v týdnu 16.-20. května 2016 pro nematuritní třídy je zveřejněn v příloze. Změny k 12.5. jsou zaznamenány.

Ústní maturitní zkoušky - rozpisy

Rozpisy k ústním maturitním zkouškám (16.-20.5.2016) jsou zveřejněny v příloze. Ve škole budou vyvěšeny na nástěnce proti rozvrhu po skončení písemných maturit.

Prihlásit se k odběru RSS - Maturita