Vybráno z aktualit

Slavnostní předání maturitních vysvědčení

Srdečně zveme rodiče, příbuzné a přátele maturantů na slavnostní předávání maturitních vysvědčení letošním absolventům. Tato akce se uskuteční ve čtvrtek 30. května 2019 od 15.30 hodin v sále Parkhotelu Richmond, přítomnost maturantů je nutná již od od 14 hodin. Počítejte prosím s tím, že se jedná o slavnost převážně pro stojící diváky.

Maturity 2019 - Didaktické testy - rozpisy do učeben

Čtvrtek 2.5.2019
MA-DT 8.00h, AJ-DT 13.00h
Pátek 3.5.2019
ČJL-DT 8.00h, NJ-DT 11.20h, FrJ-DT 14.00h
Pondělí 6.5.2019
MAplus-DT 10.00h
Rozpisy do učeben naleznete v příloze.

Maturity 2019 - Povolené pomůcky k DT

ČJL - modrá, černá propiska
CJ (AJ,NJ,FrJ) - modrá, černá propiska
MA - kalkulačka bez grafického režimu, MFCh tabulky pro SŠ, přehled vztahů a vzorců, rýsovací potřeby (pravítko s ryskou, tužka, kružítko), modrá, černá propiska

Maturity 2019 - Rozpisy ústních zkoušek

Rozpisy ústních zkoušek jsou zveřejněny v části Školní rok-Maturita a na nástěnce proti rozvrhu.

Maturity 2019 - Rozpisy ústních zkoušek

Rozpisy ústních maturit jsou zveřejněny v části Školní rok-Maturita a ve škole na nástěnce proti rozvrhu.

Maturitní písemné práce 10. a 11.4.2019

Ve středu 10.4. se uskuteční maturitní písemná práce z českého jazyka a literatury (ČJL)
a ve čtvrtek 11.4. maturitní písemná práce z cizích jazyků (CJ - AJ,NJ,FrJ).
Časy začátků a jmenovité umístění do učeben jsou zveřejněny v přílohách a na nástěnce ve škole v přízemí (proti rozvrhu).

Maturitní vysvědčení

Slavnostní předání maturitních vysvědčení proběhne ve čtvrtek 31. května od 15.30 hodin tradičně v LS Richmond. Zkouška pro maturanty začíná ve 14 hodin.

Hodnocení profilových maturitních zkoušek

Zásady hodnocení ústních maturit jsou zveřejněny v příloze.

Program tříd v maturitním týdnu od 21. 5. do 25. 5. 2018

Od pondělí 21. 5. do pátku 25. 5. je program pro nematuranty stanoven dle zvláštního rozpisu, který naleznete v příloze. Uvedené akce se konají nejenom v budově školy, ale i na různých jiných místech v Karlových Varech a okolí. Pokud nedojde k jiné domluvě s doprovázejícím učitelem, sejdou se žáci na místě konání akce vždy 5 minut před jejím zahájením.

Obědy se v tyto dny budou vydávat v čase od 11 do 13.30 hodin. Žáci si sami včas obědy odhlásí, pokud je nebudou chtít odebírat.

Rozpisy ústních maturit 2018

V přílohách naleznete rozpisy k ústním maturitám, na nástěnce ve škole budou vyvěšeny po písemných maturitních zkouškách (7.5.)

Prihlásit se k odběru RSS - Maturita