Zájmové útvary

volnočasové aktivity, kroužky apod.

Doučování v rámci cizích jazyků

Milé žákyně a žáci,

od září letošního roku máte možnost navštěvovat kroužky doučování anglického a německého jazyka.

Robosoutěž pro SŠ

V pátek 2. 12. 2016 se v Praze na FEL ČVUT konala celostátní ROBOSOUTĚŽ PRO SŠ. Naši školu reprezentovali členové kroužku programování robotů a dosáhli vynikajících úspěchů. Tým ve složení Jakub Červenák, Antonín Napraš, Jindřich Lachman se umístil na 5. místě, tým ve složení Sarah Huspeková, Barbora Säcklová, Adéla Milerová na 9. místě. Za skvělou reprezentaci děkujeme. Velké díky patří též panu Rudolfovi a to za zhotovení soutěžní plochy nepostradetelné při přípravě na soutěž.

ŽÁKOVSKÁ KNIHOVNA INFORMUJE...

Od 17. 10. 2016  je v provozu studovna žákovské knihovny. Veškeré potřebné informace najdete na stránkách školy (http://www.gymkvary.cz/node/14).

Tajemství 3D tisku

3D tiskChcete se seznámit s tiskem trojrozměrných objektů? Na našem gymnáziu může vzniknout kroužek 3D tisku, ve kterém si navrhnete vlastní model, seznámíte se s vhodnými materiály a jejich vlastnostmi, složíte a nastavíte si tiskárnu a nakonec předmět vytisknete. Stačí se co nejdříve přihlásit na adrese pavel.pelcak1@gmail.com .

Centrum sportu

Nabídka Centra sportu pro školní rok 2016/2017.

Prihlásit se k odběru RSS - Zájmové útvary