Nové rozvrhy od 30.11.2020

Od pondělí 30.11.2020 začnou v prezenční výuce platit nové rozvrhy (Školní rok-Rozvrhy). Většina změn oproti stálému rozvrhu vyplývá z požadavku, že třída má být stále v kmenové učebně a pouze v odůvodněných případech (např. skupinové vyučování) může část žáků odejít do jiné učebny.
Ke změnám dochází také v distanční výuce, nový rozpis je zveřejněn v příloze.
Protože se žáci z různých tříd nesmějí ve škole stýkat, bylo také nutné stanovit časy oběda pro jednotlivé třídy, kdy přístup do jídelny bude podle pokynů vyučujícího v dané hodině (viz tabulka v příloze, zatím pro MAT+NG-A).

Provoz školní jídelny od 18.11.2020

Dle nařízení MŠMT ČR v souladu se systémovým hodnocením epidemiologické situace PES (MZ ČR) se od 18. listopadu mění podmínky provozu školní jídelny. Ve školní jídelně se mohou prezenčně stravovat pouze žáci v prezenční výuce a zaměstnanci školy přítomní na pracovišti. Ostatní strávníci si mohou stravu odebrat do  jídlonoše, ale nemohou ji ve školní jídelně konzumovat. Pro přechodné období následujících několika dní je škola pro individuální  odnos stravy vybavena plastovými krabičkami.
Nadále platí všechna již zavedená hygienická pravidla: rozestupy 1,5m; max. 4 osoby u stolu; mytí a desinfence rukou; roušky lze odložit jen na dobu konzumace stravy.
RNDr. Zdeněk Papež, ředitel školy

Stravné od 1. 9. 2019

Stravné se od 1. 9. 2019 mění v souladu s vyhláškou 463/2011 takto:

• Žák 11 – 14 let     28,-- Kč
  • Žák 15 a více let   29,-- Kč

Vzhledem ke zvýšení stravného doporučujeme od srpna 2019 zvýšit limit inkasa na 700,- Kč.

Provoz školy ve středu 11.4.2018

Z důvodu maturitní písemné práce z ČJ bude výuka končit v 10.45h. Školní jídelna připraví na tento den k obědu bagetu, kterou mohou žáci odebírat v době 9.00-11.15h.

Informace o vystavení náhradní stravenky

Náhradní doklad na odběr oběda bude ode dne 1. února 2015 zpoplatněn částkou 5,-- Kč. Platí se na místě hotově vedoucí školní jídelny, případně zaměstnanci, který ji zastupuje.

Prihlásit se k odběru RSS - Školní jídelna