Přihlásit se Pošta Strava Moodle Moodle New Bakaláři Rozvrh hodin Suplování

Nové fotogalerie z oslav

Ve fotogaleriích přibyly nové fotografie týkající se oslav 90. výročí vzniku naší školy (http://www.gymkvary.cz/galerie).

Pátek 26.9.2014 - GYMNÁZIUM SLAVÍ

V pátek 26.9. půjdeme v průvodu do LH Thermal, vyučování tento den odpadá. Sraz žáků a učitelů je v 9.30 u školního hřiště, kde probíhá řazení. Dojdeme do Thermalu, kde od 11 hodin probíhá kulturní program GYMNÁZIUM SLAVÍ.
V tento den školní jídelna z důvodu nízkého počtu přihlášených strávníků nevaří.

VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ

24. 9. 2014 ve 14, 00 hodin proběhla v respíriu vernisáž výstavy fotografií, která mapuje posledních 10 let fungování našeho gymnázia. Výstavu si můžete prohlédnout do pondělí 6. 10. 2014. V souvislosti s přípravou této výstavy se zrodila myšlenka vytvořit databází fotografií, které byly pořízené při různých příležitostech (ve škole, mimo školu) v uplynulých 90 letech a vztahují se k životu naší školy. Chceme tak rozšířit a doplnit stávající sbírku, která posloužila jako základ pro aktuální výstavu.  Jedná se nám o fotografie jak v elektronické, tak i v papírové podobě. Klasické fotografie se oskenují a originály vrátíme samozřejmě majiteli. Prosbu o jejich poskytnutí směřujeme k současným i bývalým učitelům a studentům.

kontakt: erbenova@gymkvary.eu

Oslavy 90 let školy - aktuální informace

Připomínáme program sjezdu:

Sobota 27. září 2014
9-11 hodin      Akreditace v prostorách LH Thermal
11 hodin          Slavnostní zahájení oslav v LH Thermal
15 hodin          Vernisáž výstavy ve Vřídelní kolonádě (1. patro)
19-01 hodin    Ples k 90. výročí vzniku školy v Grandhotelu Pupp

Neděle 28. září 2014
9-11 hod         Prohlídka školy (První české gymnázium, Národní 25)

Oslavy 90 let školy - aktuální informace

Aktuální informace zašleme všem účastníkům oslav v pondělí 22.9. mailem a budou zveřejněny také na těchto stránkách.
Pro absolventy, jejichž platba na našem účtu bude pozdější než 21.9., již nemůžeme garantovat usazení na plese se spolužáky.
Možnost akreditace bude nejpozději v neděli 21.9., zbylá místa na plese nabídneme našim současným studentům. V příloze přikládáme program oslav. Děkujeme vám za pochopení, těšíme se v sobotu 27. září na viděnou.

Oslavy 90 let školy - upozornění

Vážené absolventky, vážení absolventi,
pokud se chcete zúčastnit oslav 90. výročí vzniku školy uhraďte účastnický poplatek tak, abychom jej měli do pátku 19. září 2014 na účtu. Po tomto datu s vámi již nemůžeme počítat, začneme totiž „rozsazovat“ absolventy po ročnících a třídách. Kdybyste poplatek uhradili později, už vám nemůžeme garantovat, že budete sedět se spolužáky. Děkujeme za pochopení.
Těšíme se v sobotu 27. září na viděnou.

Oslavy 90 let školy - sjezd absolventů

Absolventi naší školy se stále mohou přihlásit na oslavy 90 let školy, které se uskuteční v sobotu 27. září 2014 a vyvrcholí plesem absolventů v Grandhotelu Pupp. K poslechu i tanci bude hrát Karlovarský symfonický orchestr a sokolovský Big Band, připravena jsou další vystoupení. Přihlásit můžete také rodinného příslušníka. Těšíme se na vás.
Program oslav, další informace a postup pro přihlášení jsou zveřejněny na těchto stránkách (viz odkaz "90 let" v hlavním menu této stránky
). Také si můžete zjistit, kteří spolužáci jsou již přihlášeni (zde).

Oslavy 90 let školy - přihlášení rodinných příslušníků

Na základě dotazů absolventů umožnil přípravný výbor dne 26.6. akreditovat rodinné příslušníky.
Každý přihlášený absolvent, který uhradil účastnický poplatek 600,-Kč může přihlásit 1 rodinného příslušníka, který uhradí 400,–Kč a získá tím vstupenku na ples a vstup na slavnostní zahájení.

Oslavy 90 let školy - další akce

Škola slaví tento rok 90 let od svého vzniku, u této příležitosti pořádáme v sobotu 27. září 2014 sjezd absolventů a na září plánujeme také akce pro současné studenty.
V pondělí 22. září se poběží na školním hřišti tradiční Gymplštafeta, tentokrát v délce 90km.
Během září bude otevřena v respiriu výstava fotografií "90 a více" ze života školy v uplynulých 10 letech.
Den před sjezdem absolventů, v pátek 26. září, půjdeme všichni průvodem od školy do Thermalu, kde se uskuteční od 11 hodin Slavnostní shromáždění školy.
V neděli 28. září dopoledne otevřeme školu k prohlídce, můžete zde provést své příbuzné, kamarády i známé.

Oslavy 90 let školy - přihlásit se mohou všichni

V úterý 20. května 2014 jsme zpřístupnili přihlášení na na sjezd absolventů i nejmladším ročníkům. Oslavy 90 let školy se uskuteční v sobotu 27. září 2014, informace a postup při přihlášení jsou zveřejněny na těchto stránkách (viz odkaz v hlavním menu). Také zde můžete zjistit, kteří spolužáci jsou již přihlášeni a uhradili účastnický poplatek (zde).

Prihlásit se k odběru RSS - Oslavy 90 let