Zkoušky a klasifikace

Čtvrtletní hodnocení žáků a třídní schůzky

Vážení rodiče,
podle termínovníku tohoto školního roku by se v této době měly konat třídní schůzky, na kterých bychom vás, jako každoročně, měli informovat o prospěchu a chování vašich dětí a o dalších plánech a důležitých termínech školního roku, mezi něž tradičně patří data přijímacích zkoušek a maturit, maturitního plesu,  lyžařských výcvikových  kurzů, jazykových kurzů, olympiád a soutěží, výletů a výjezdů do zahraničí a dalších akcí. Vzhledem k současné situaci uzavření škol (i když s příslibem jejich brzkého postupného otevírání), vám nejsme schopni žádné pevné termíny  garantovat. Jsme ve stejné nejistotě, jako vy, a nakonec i ministerstvo školství.

Maturitní trénink společnosti SCI0

Vážení maturanti,

od 2. listopadu do 20. listopadu je možné se přihlásit do Maturitního tréninku společnosti SCIO. Upozorňuji, že je to placená služba. Více informací naleznete na https://www.testovani.cz/Projekt/2/maturitni-trenink . Instrukce k přihlášení jsou v přiloženém souboru a budou odeslány všem maturantům mailem.

Klasifikace žáků za 2. pololetí a ukončení školního roku 2019/20

V příloze naleznete vyjádření ŘŠ k uzavírání klasifikace v tomto pololetí a ukončení školního roku 2019/20.

Doklasifikování a opravné zkoušky 2018

Uzavírání odložené klasifikace proběhne 27.8. nebo 28.8., jak si vyučující žáky pozvali.
Opravné zkoušky se uskuteční ve středu 29.8. od 9 hodin.
Pokud žák skládá 2 opravné zkoušky, druhá se uskuteční ve čtvrtek 30.8. od 8 hodin.
Opravné zkoušce musí předcházet doklasifikování ze všech předmětů.

Prodloužení klasifikačního období

Žákům, kteří nejsou zatím klasifikováni z některého předmětu je prodloužen termín doklasifikování takto:
neklasifikovaní z 1 předmětu: do 29. února 2016
neklasifikovaní z více předmětů: do 18. března 2016.
Seznam zatím neklasifikovaných žáků je zveřejněn v přízemí u rozvrhu.

Termín doklasifikování a opravných zkoušek

Doklasifikování žáků musí proběhnout do 31.8., konkrétní termín určí vyučující žáka.
Opravné zkoušky se uskuteční ve čtvrtek 27.8.2015 od 9 hodin (pokud není vyučujícím určeno jinak).

Doklasifikování a opravné zkoušky

Doklasifikování studentů proběhne v týdnu 25.-29.8.2014, den i čas určí vyučující. Opravné zkoušky proběhnou v úterý 26.8. od 9 hodin, pokud student skládá 2 opravné zkoušky, druhá proběhne ve středu 27.8. od 8 hodin. Student musí být doklasifikován dříve, než koná případné opravné zkoušky.

Cambridge exams for your future

Chcete vědět, které školy uznávají či přímo vyžadují Cambridgeské zkoušky? Nebo které firmy? Kde všude můžete zkoušky využít?
Pak jste srdečně zváni na seminář, který se uskuteční v pondělí 14.4.2014 od 11 přibližně do 13 hodin v učebně V4B. Přihlaste se prosím prostřednictvím formuláře zde.
Počet míst je vzhledem k možnostem učebny omezen, proto budete vyrozuměni emailem, zda jste se přihlásili včas a můžete se zúčastnit. S přihlášením tedy neotálejte :-) H. Heiserová

Cambridge exams

Díky JŠ Eufrat, která poskytuje našim studentům pre-testy, budeme i v letošním roce pořádat Cambridgeské zkoušky na naší škole a nemusíte tedy za nimi jezdit do Prahy či Plzně. Konkrétně se jedná o tyto zkoušky a termíny:

FCE Computer based - 22.března 2014 (termín odevzdání přihlášek do 14.3.2014)

FCE Paper based - 12. dubna 2014 (termín odevzdání přihlášek do 14.3.2014)

CAE Computer based - 12. dubna 2014 (termín odevzdání přihlášek do 4.4.2014)

Neklasifikovaní žáci za 1. pololetí

Ve škole u rozvrhu je zveřejněn seznam studentů s odloženou klasifikací a termínem, dokdy mají povolený odklad. U studentů s jedním neuzavřeným předmětem je to do 21.2., u studentů se dvěma a více předměty do 14.3.2014.
Tito studenti v co nejkratší době vyhledají své vyučující a domluví si rozsah učiva a termín dozkoušení.

Prihlásit se k odběru RSS - Zkoušky a klasifikace