Zkoušky a klasifikace

Doklasifikování a opravné zkoušky 2018

Uzavírání odložené klasifikace proběhne 27.8. nebo 28.8., jak si vyučující žáky pozvali.
Opravné zkoušky se uskuteční ve středu 29.8. od 9 hodin.
Pokud žák skládá 2 opravné zkoušky, druhá se uskuteční ve čtvrtek 30.8. od 8 hodin.
Opravné zkoušce musí předcházet doklasifikování ze všech předmětů.

Prodloužení klasifikačního období

Žákům, kteří nejsou zatím klasifikováni z některého předmětu je prodloužen termín doklasifikování takto:
neklasifikovaní z 1 předmětu: do 29. února 2016
neklasifikovaní z více předmětů: do 18. března 2016.
Seznam zatím neklasifikovaných žáků je zveřejněn v přízemí u rozvrhu.

Termín doklasifikování a opravných zkoušek

Doklasifikování žáků musí proběhnout do 31.8., konkrétní termín určí vyučující žáka.
Opravné zkoušky se uskuteční ve čtvrtek 27.8.2015 od 9 hodin (pokud není vyučujícím určeno jinak).

Doklasifikování a opravné zkoušky

Doklasifikování studentů proběhne v týdnu 25.-29.8.2014, den i čas určí vyučující. Opravné zkoušky proběhnou v úterý 26.8. od 9 hodin, pokud student skládá 2 opravné zkoušky, druhá proběhne ve středu 27.8. od 8 hodin. Student musí být doklasifikován dříve, než koná případné opravné zkoušky.

Cambridge exams for your future

Chcete vědět, které školy uznávají či přímo vyžadují Cambridgeské zkoušky? Nebo které firmy? Kde všude můžete zkoušky využít?
Pak jste srdečně zváni na seminář, který se uskuteční v pondělí 14.4.2014 od 11 přibližně do 13 hodin v učebně V4B. Přihlaste se prosím prostřednictvím formuláře zde.
Počet míst je vzhledem k možnostem učebny omezen, proto budete vyrozuměni emailem, zda jste se přihlásili včas a můžete se zúčastnit. S přihlášením tedy neotálejte :-) H. Heiserová

Cambridge exams

Díky JŠ Eufrat, která poskytuje našim studentům pre-testy, budeme i v letošním roce pořádat Cambridgeské zkoušky na naší škole a nemusíte tedy za nimi jezdit do Prahy či Plzně. Konkrétně se jedná o tyto zkoušky a termíny:

FCE Computer based - 22.března 2014 (termín odevzdání přihlášek do 14.3.2014)

FCE Paper based - 12. dubna 2014 (termín odevzdání přihlášek do 14.3.2014)

CAE Computer based - 12. dubna 2014 (termín odevzdání přihlášek do 4.4.2014)

Neklasifikovaní žáci za 1. pololetí

Ve škole u rozvrhu je zveřejněn seznam studentů s odloženou klasifikací a termínem, dokdy mají povolený odklad. U studentů s jedním neuzavřeným předmětem je to do 21.2., u studentů se dvěma a více předměty do 14.3.2014.
Tito studenti v co nejkratší době vyhledají své vyučující a domluví si rozsah učiva a termín dozkoušení.

Pre-testy ... informace pro přihlášené

Přihlašování na pre-testy v termínu 21.11.2013 bylo ukončeno. Jsme rádi, že o ně máte velký zájem.
Pre-testy proběhnou 21.11.2013 od 9:45 v těchto učebnách:
učebna V2A (3. patro) - úroveň FCE paper based
učebna JAZ (2. patro) - úroveň FCE computer based a ostatní úrovně.
Pre-testy budou probíhat přibližně do 14 hodin (s přestávkou na oběd), ihned po nich začne workshop FCE Speaking pro přihlášené (místnost bude upřesněna).
Z výuky budete omluveni od 3. vyučovací hodiny!!! Těšíme se na vás smiley

Doklasifikace a opravné zkoušky

Uzavírání odložené klasifikace může probíhat průběžně od 26. do 29.8., jak si vyučující žáky pozvali.
Opravné zkoušky se uskuteční v úterý 27.8.2013 od 9 hodin.
Pokud žák skládá 2 opravné zkoušky, druhá se uskuteční ve středu 28.8. Opravné zkoušce musí předcházet doklasifikování ze všech předmětů.

Komisionální zkoušky a doklasifikování v srpnu

Uzavírání odložené klasifikace probíhá v termínu 27.-29.8. průběžně, jak si vyučující žáky pozvou.

Komisionální opravné zkoušky proběhnou v úterý 28.8. od 9 hodin, pokud má student opravné zkoušky dvě, další termín je ve středu 29.8. od 8 hodin.

Termíny platí s výjimkou žáků Ing. Čapkové, která bude přítomna ve škole až v pátek 31.8.

Úvodní pedagogická rada proběhne ve čtvrtek 30.8. od 10 hodin (předběžně).

Prihlásit se k odběru RSS - Zkoušky a klasifikace