Přihlášení do Bakalářů - žáci, rodiče

Přístupové údaje do Bakalářů mají rozdílné žáci a rodiče. Na obě přihlášení je vidět téměř shodný obsah, rodiče mají navíc možnost editovat některé osobní údaje. Rozdíl v obou přihlášeních se projeví v aplikaci Komens. Pokud se přihlásí rodič, vidí zprávy určené pro rodiče, pokud se přihlásí žák, vidí zprávy určené pro něj. V jaké roli jste přihlášeni vám Bakaláři zobrazí. Pokud potřebujete nové heslo, napište na e-mail heslo@gymkvary.eu.

Zveřejnění týdenního plánu „výuky on line“

Vážení rodiče, milí žáci,
pro Vaši rychlou, celkovou a úplnou  orientaci v obsahu výuky jsme připravili plán výuky v týdnu 16.3. – 20.3. 2020 členěný po třídách a následně po předmětech ve formě tabulky (viz příloha). Uveřejněním tohoto dokumentu na stránkách školy chceme také ulevit našemu serveru, který je nyní náporem  velkého počtu uživatelů Bakalářů přetížen. Takovéto týdenní přehledy učiva plánujeme na tomto místě zveřejňovat i v následujících týdnech.
S přáním uchování zdraví, optimismu a nadhledu
RNDr. Zdeněk Papež, ředitel školy

Instrukce pro žáky v době samostudia

Po dobu platnosti vládního nařízení o zavření škol budou žáci vykonávat domácí samostudium. Vyučující budou nadále vyplňovat třídní knihu v Bakalářích. Prostřednictvím Bakalářů tedy žáci zjistí, jakou látku si mají sami nastudovat a jaké domácí úkoly mají splnit. Výhodou tohoto řešení je, že všechny tyto informace budou mít žáci i rodiče v Přehledu výuky ve webové a mobilní aplikaci, jako kdyby normálně chodili do školy.

Žáci budou tedy denně sledovat v Bakalářích svůj rozvrh hodin a plnit průběžně zadané úkoly. V případě, že žák nemůže takto postupovat (např. z důvodu nemoci), uvědomí rodič školu (zpráva třídnímu učiteli nebo tel. 353501111 na sekretariát školy).

Nepovinné předměty, kroužky a kluby 2019/20

Seznam nepovinných předmětů, kroužků a klubů naleznete zde http://www.gymkvary.cz/node/25

Upravené rozvrhy od 16.9.2019

Prohlédnout, příp. stáhnout si je můžete v části Školní rok-Rozvrhy.

Upravené rozvrhy od 16.9.2019

Od pondělí 16.9. platí nové rozvrhy hodin, většina úprav spočívá pouze ve změně učebny. Prohlédnout, příp. stáhnout si je můžete včásti Školní rok-Rozvrhy.

Burzy učebnic 2019

Tradiční burzy učebnic se uskuteční v pátek 6. září a v pátek 13. září vždy v době 14-15 hodin v Malé tělocvičně.

Začátek nového školního roku 2. září 2019

Stávající třídy se sejdou v 8 hodin v kmenových učebnách s výjimkou V2.A (Sn), která přijde na 9 hodinu. Nové třídy (primy a první ročník) zahájí nový školní rok v 8 hodin v aule.

Rozvrhy na školní rok 2019/20

Rozvrhy na nový školní rok si můžete zobrazit v nabídce Školní rok-Rozvrhyke stažení pro tisk jsou na stejné stránce dole.

Volitelné předměty 2019/20

Rozpisy žáků V7.AB+3.A, V8.AB+4.A do volitelných předmětů naleznete v příloze.

Prihlásit se k odběru RSS - Rozvrhy