Úpravy rozvrhu od 14.9.2020

Úpravy zahrnují změny učeben, které si většinou domluvili sami vyučující a z hygienických důvodů snížení počtu tříd, které jdou na oběd ve stejný čas (volné 6. hodiny v rozvrhu). Nově vytvořené 7. hodiny budou začínat ve 13.15 hodin.

Rozvrhy na školní rok 2020/21

Rozvrhy na nový školní rok si můžete zobrazit v nabídce Školní rok-Rozvrhy, ke stažení pro tisk jsou na stejné stránce dole.

Volitelné předměty 2020/21

Rozpisy žáků V7.AB+3.A, V8.AB+4.A do volitelných předmětů naleznete v příloze.

Volba volitelných předmětů pro příští školní rok 2020/21 ve 3. a 4. ročníku

První kolo volby volitelných předmětů skončilo tak dobře, že druhé kolo není třeba vyhlašovat. Přesto je několik seminářů, které se pro nezájem žáků neotevřou a žáci, kteří si je zvolili musí zvolit jiný předmět.  Všechny žáky, kteří se naleznou v následujícím výčtu, prosím, aby svoji novou volbu odeslali obratem na adresu papez@gymkvary.cz

Informace k výuce od 11. května pro maturující žáky

Od 11. května 2020 se  z rozhodnutí vlády ČR a dle pokynů a metodik MŠMT  otevírá možnost dobrovolné  přítomnosti žáků posledního ročníku ve středních školách. Pro žáky tříd V8.A,B a 4.A naší školy  bude v období 11. 5 – 22. 5. 2020 organizována výuka dle mimořádného rozvrhu za dodržení předepsaných hygienických podmínek s limitem 15 žáků v učebně. Výuka v jednotlivých předmětech je určena pouze žákům, kteří z těchto předmětů maturují, včetně volitelných předmětů, seminářů a  cvičení, které se těchto předmětů týkají.

V přílohách naleznete důležité pokyny a informace:

• Hygienická pravidla
  • Mimořádný rozvrh hodin
  • Čestné prohlášení
  • Schéma zasedacího pořádku v učebnách

Při příchodu do školy:

Od 11. května 2020 se pro maturanty naše škola opět otevře

Vláda ČR  svým usnesením  č. 491 ze dne 30. 4. 2020 povoluje od 11. 5. 2020  přítomnost maturantů ve středních školách. MŠMT k tomuto kroku vydalo metodiku, kterou naleznete v příloze spolu s čestným prohlášením, které musí každý žák při vstupu do školy předložit. Výuka v daných předmětech se bude týkat  pouze studentů, kteří z daného předmětu maturují.
Účast na vyučování není povinná. K dispozici bude mimořádný rozvrh vyučovacích hodin s možností sjednávat si individuální konzultace. Vše samozřejmě za dodržení hygienických podmínek předepsaných MŠMT ČR. Konkrétní a bližší informace k realizaci výuky od 11. května zveřejníme během následujících dní.
RNDr. Zdeněk Papež, ředitel školy

Doplnění volitelného předmětu - Dg pro maturanty

Do nabídky volitelných předmětů 2020/21 jsme přidali Deskriptivní geometrii pro maturitní ročník. Zájemci si tento předmět na přihlášku doplní.

Volba volitelných předmětů 2020/21

Žáci současných tříd V6.AB, 2.A a V7.AB, 3.A vyplní a pošlou třídnímu učiteli svoji volbu volitelných předmětů na příští školní rok. Termín odevzdání: 24.4.2020.

Přihlášení do Bakalářů - žáci, rodiče

Přístupové údaje do Bakalářů mají rozdílné žáci a rodiče. Na obě přihlášení je vidět téměř shodný obsah, rodiče mají navíc možnost editovat některé osobní údaje. Rozdíl v obou přihlášeních se projeví v aplikaci Komens. Pokud se přihlásí rodič, vidí zprávy určené pro rodiče, pokud se přihlásí žák, vidí zprávy určené pro něj. V jaké roli jste přihlášeni vám Bakaláři zobrazí. Pokud potřebujete nové heslo, napište na e-mail heslo@gymkvary.eu.

Zveřejnění týdenního plánu „výuky on line“

Vážení rodiče, milí žáci,
pro Vaši rychlou, celkovou a úplnou  orientaci v obsahu výuky jsme připravili plán výuky v týdnu 16.3. – 20.3. 2020 členěný po třídách a následně po předmětech ve formě tabulky (viz příloha). Uveřejněním tohoto dokumentu na stránkách školy chceme také ulevit našemu serveru, který je nyní náporem  velkého počtu uživatelů Bakalářů přetížen. Takovéto týdenní přehledy učiva plánujeme na tomto místě zveřejňovat i v následujících týdnech.
S přáním uchování zdraví, optimismu a nadhledu
RNDr. Zdeněk Papež, ředitel školy

Prihlásit se k odběru RSS - Rozvrhy