Koncerty

Vánoční koncert Březová 2019

Vánoční koncert 2019Zveme Vás na vánoční koncert Martina Šafaříka a pěveckého sboru Prvního českého gymnázia v Karlových Varech, který se koná v úterý 10. 12. 2019 v kulturním domě Březová u Sokolova od 18.30 hod.

Setkání s písničkářem Jaroslavem Hutkou

V předvánočním týdnu zažila aula své první živé hudební vystoupení, když se Jaroslav Hutka v rámci svého pořadu setkal s žáky maturitního ročníku. Se studenty se podělil o vzpomínky na Václava Havla, Chartu 77, spolek Šafrán, emigraci i na Sametovou revoluci. Mluvilo se i o lidové písni a o tom, jak důležitý je při pochopení historie střízlivý úsudek a zdravé pochyby. Povídání bylo odlehčené osobitým humorem pana Hutky a mnozí žáci využili možnosti zazpívat si společně s písničkářem. Pořad zakončila píseň Náměšť, která velmi prostě a zároveň silně připomíná ty nejdůležitější životní hodnoty. Vystoupení bylo odměněno velkým potleskem.

Simona Prošková

Vánoční koncert školy

Tradiční Vánoční koncert našeho gymnázia se koná v pondělí 15. prosince 2014 od 18 hodin v kostele Nanebevstoupení Páně ve Staré Roli. V programu vystupují žáci naší školy a hosté. Srdečně zveme! Vstupné dobrovolné.

Vánoční koncert školy

Žákům, rodičům a dalším přátelům školy přejeme radostné Vánoce a dovolujeme si vás pozvat na náš tradiční Vánoční koncert, který se uskuteční v úterý 17.12.2013 od 17.30 hodin v kostele Nanebevstoupení Páně ve Staré Roli.

Benefice k projektu

Srdečně Vás zveme na benefiční večer pro projekt Můj nový život, který pořádá škola našeho bývalého pacienta. Koncert se koná pod záštitou primátora města Petra Kulhánka  a s podporou žáků i učitelů Prvního českého gymnázia. Těšíme se ve středu 5.6. v 17 hodin v Becherově vile na viděnou!

Koncert v Becherově vile

Dne 5.6.2013 se v Becherově vile uskuteční výstava fotografií Kamily Berndorffové a charitativní koncert Prvního českého gymnázia v Karlových Varech, třídy 2.B a nadace motolské onkologie Můj nový život. Výstava představuje děti léčené pro zhoubný nádor formou ojedinělých velkoformátových fotografií. Studenti gymnázia chtějí podpořit svým malým koncertem tuto nadaci. Vstup na akci bude dobrovolný a výtěžek bude předán dětským pacientům motolské nemocnice.
Přijďte i Vy podpořit dobrou věc!

Vánoční koncert školy

Kolegyně, kolegové, studentky a studenti.
Dovolte, abych poděkoval organizátorům a všem účinkujícím letošního Vánočního koncertu naší školy. Vše bylo opravdu velmi zdařilé a pěkné, milé a pro sváteční vánoční náladu i správně emotivní. Vyřizuji Vám současně uznání i všech přítomných pozvaných hostů, kteří se o Vás, o Vašich schopnostech a umu vyjadřovali unisono v superlativech. Děkujeme a už dnes se těšíme na koncert v příštím roce. RNDr. Z. Papež, ředitel školy
Fotografie z koncertu si můžete prohlédnout ve fotogaleriích.

Vánoční kocert školy

se uskuteční v úterý 18.12. od 18 hodin v kostele Nanebevstoupení Páně ve Staré Roli. Srdečně zveme rodiče, studenty a další přátele školy.

Koncert kapely Nightwish Revival Praha & Rock Chamber Orchestra

Zveme vás na zájezd dne 3. 3. 2012 na jedinečný koncert kapely Nightwish Revival Praha & Rock Chamber Orchestra, kde bude spoluúčinkovat Sbor Prvního českého gymnázia v Karlových Varech. Koncert je vyjímečný tím, že dohromady bude účinkovat kapela, orchestr, sbor a bonusově i DJ, což je zcela ojedinělá kombinace. Lístky ...

Prihlásit se k odběru RSS - Koncerty