Vybráno z aktualit

Přednáška Policie ČR

Informace o možnostech uplatnění a práce u Policie ČR poskytne ve čtvrtek 13. září od 14 00 hodin v zasedací místnosti (mezipatro) Ing. Michaela Strejcová z Krajského ředitelství policie ČR. Zváni jsou všichni zájemci!

Prezentace VŠE v Praze

Informace o možnostech studia na Vysoké škole ekonomické v Praze se dozvíte ve středu, 28. února od 14 00 hodin v Zasedací místnosti. Zváni jsou nejen studenti maturitních ročníků.

Přednáška o možnosti pracovat u Policie ČR

Přenáška je určena nejen studentům čtvrtého ročníku. Základní informace o kariérním růstu, náborovém příspěvku i o dnu, kdy si bude možno vyzkoušet být policistou na zkoušku, včetně testů fyzické zdatnosti, na které je nutno se přihlásit na uvedené mailové adrese.  Přednáška se uskuteční ve středu, 21. února od 14 00 hodin v Zasedací místnosti (nad vestibulem školy).

Užitečné odkazy pro letošní maturanty

Velké množství užitečných informací nejen pro letošní maturanty, včetně testu jaký obor na vysoké škole studovat.

Prezentace ZČU v Plzni, 7.2., 14 00, Zasedací místnost

Informace o možnostech studia na Západočeské univeritě v Plzni se dozvíte ve středu, 7.2., ve 14 00 hodin, v Zasedací místnosti (nad vestibulem školy). Přednáší Kristýna Michálková

Informace o studijních příležitostech na FZS ZČU

Veletrh pracovních příležitostí v Karlovarském kraji

Možnost setkat se zaměstnavateli z Karlovarského kraje, kteří představí svoji firmu, nabízené pracovní pozice, možnosti brigád, odborné praxe a stáže, máte 16. 3. 2017 v Lidovém domě ve Staré Roli. Více informací na www.khkkk.cz

Registrace na výstavu Gaudeamus

Vážení kolegové a studenti, registraci na výstavu celoživotního vzdělávání Gaudeamus je možno provést na stránkách uvedených ZDE. Studenti tak získají 20 % slevu na vstupném.

Informační přednáška o právnických fakultách nejen pro maturanty

Základní informace o možnosti studovat na právnických fakultách v Praze a v Plzni se dozvíte v pátek 13. ledna od 14 00 hodin v aule.  Přednášet budou Ivan Milev a Ondřej Hájek.

Přednáška pro zájemce o studium na vysoké vojenské škole

Možnost seznámit s prezentací Univerity obrany máte v pátek 16. prosince v aule od 14 00 hodin. Přednášejícím bude náš bývalý student a současný student vysoké vojenské školy Jaroslav Vrátný. Všichni zájemci jsou zváni.

Prihlásit se k odběru RSS - Školní poradenské pracoviště