Vybráno z aktualit

Informace pro maturanty

Vážení studenti,

prezentaci Fakulty biomedicínského inženýrství v Kladně, Českého vysokého učení technického v Praze, můžete zhlédnout v pátek18. ledna od 14 00 hodin v Zasedací místnosti (nad vestibulem školy). Přednáší Ondřej Průša. Všichni zájemci jsou zváni!

Informační časopis SCIO

Vážení maturanti,

elektronickou podobu Newsletteru Scio s informacemi o národních srovnávacích zkouškách, termínech podání přihlášky, dnech tevřených dveří na VŠ, si můžete stáhnout zde.

Kam po maturitě

Vážení maturanti,

u nástěnky s rozvrhem najdete časopis Kam po maturitě, kde naleznete užitečné informace :

- manuál přijímacího řízení na VŠ;

- test zákadů společenských věd NSZ SCIO k vyzkoušení;

- novinky zimy 2019, důležté termíny, dny otevřených dveří, prezentace vysokých škol a mnoho dalších informací.

Maturanti a všichni zájemci o studium ekonomie,

všechny informace o Vysoké škole ekonomické, Národohospodářské fakultě se dozvíte 7. prosince ve 13 45 v Zasedací místnosti .

Přednáší Lukáš Bernát.

Vážení maturanti,

informační časopis společnosti SCIO k přijímacím zkouškám na vysokou školu je k dispozici u nástěnky se suplováním, nebo také v elektronické podobě na scio.cz

Pro studenty posledních ročníků středních škol

Veletrh pracovních příležitostí, studenti se na veletrhu setkají se zaměstnavateli z Karlovarského kraje, kteří zde budou nabízet volná pracovní místa, představí nabídku praxí, letních brigád, stáží, popř. další možnosti spolupráce - seminární práce. Veletrh se uskuteční 22. 11. v Lidovém domě ve Staré Roli od 9 00 do 16 00 hodin.

Pro zájemce o studium na vysokých školách

Internetový portál, který poskytuje souhrnné informace a termíny o všech vysokých školách v České republice. Více na Studuj.to.

Projekt primární prevence

V prvním polololetí školního roku 2018/2019 bude na naší škole probíhat projekt primární prevence nazvaný  Primární prevence na nižším stupni karlovarského gymnázia. Projekt se týká žáků prim až kvart a jejich třídních učitelů, zajišťuje ho organizace Světlo Kadaň a je plně hrazen z grantu Karlovarského kraje.

Kam po ZŠ?

Ve čtvrtek 27. 9. 2018 se uskuteční jako každý rok výstava středních škol Karlovarského kraje s názvem "Kam po základní škole?" V prostorách SPŠ Ostrov představí své školy celkem 14 vystavovatelů včetně PČG. Návštěvníky výstava přivítá v čase 8.30 - 15.00 hodin. Celou akci finančně podpořil Karlovarský kraj.

Přednáška Policie ČR

Informace o možnostech uplatnění a práce u Policie ČR poskytne ve čtvrtek 13. září od 14 00 hodin v zasedací místnosti (mezipatro) Ing. Michaela Strejcová z Krajského ředitelství policie ČR. Zváni jsou všichni zájemci!

Prihlásit se k odběru RSS - Školní poradenské pracoviště