Vybráno z aktualit

Vážení maturanti,

informační časopis společnosti SCIO k přijímacím zkouškám na vysokou školu je k dispozici u nástěnky se suplováním, nebo také v elektronické podobě na scio.cz

Vážení maturanti,

informační časopis SCIA k přijímacím zkouškám na vysoké školy je k dispozici u nástěnky se suplováním, nebo v elektronické podobě na scio.cz.

Pro studenty posledních ročníků středních škol

Veletrh pracovních příležitostí, studenti se na veletrhu setkají se zaměstnavateli z Karlovarského kraje, kteří zde budou nabízet volná pracovní místa, představí nabídku praxí, letních brigád, stáží, popř. další možnosti spolupráce - seminární práce. Veletrh se uskuteční 22. 11. v Lidovém domě ve Staré Roli od 9 00 do 16 00 hodin.

Pro zájemce o studium na vysokých školách

Internetový portál, který poskytuje souhrnné informace a termíny o všech vysokých školách v České republice. Více na Studuj.to.

Projekt primární prevence

V prvním polololetí školního roku 2018/2019 bude na naší škole probíhat projekt primární prevence nazvaný  Primární prevence na nižším stupni karlovarského gymnázia. Projekt se týká žáků prim až kvart a jejich třídních učitelů, zajišťuje ho organizace Světlo Kadaň a je plně hrazen z grantu Karlovarského kraje.

Kam po ZŠ?

Ve čtvrtek 27. 9. 2018 se uskuteční jako každý rok výstava středních škol Karlovarského kraje s názvem "Kam po základní škole?" V prostorách SPŠ Ostrov představí své školy celkem 14 vystavovatelů včetně PČG. Návštěvníky výstava přivítá v čase 8.30 - 15.00 hodin. Celou akci finančně podpořil Karlovarský kraj.

Přednáška Policie ČR

Informace o možnostech uplatnění a práce u Policie ČR poskytne ve čtvrtek 13. září od 14 00 hodin v zasedací místnosti (mezipatro) Ing. Michaela Strejcová z Krajského ředitelství policie ČR. Zváni jsou všichni zájemci!

Prezentace VŠE v Praze

Informace o možnostech studia na Vysoké škole ekonomické v Praze se dozvíte ve středu, 28. února od 14 00 hodin v Zasedací místnosti. Zváni jsou nejen studenti maturitních ročníků.

Přednáška o možnosti pracovat u Policie ČR

Přenáška je určena nejen studentům čtvrtého ročníku. Základní informace o kariérním růstu, náborovém příspěvku i o dnu, kdy si bude možno vyzkoušet být policistou na zkoušku, včetně testů fyzické zdatnosti, na které je nutno se přihlásit na uvedené mailové adrese.  Přednáška se uskuteční ve středu, 21. února od 14 00 hodin v Zasedací místnosti (nad vestibulem školy).

Užitečné odkazy pro letošní maturanty

Velké množství užitečných informací nejen pro letošní maturanty, včetně testu jaký obor na vysoké škole studovat.

Prihlásit se k odběru RSS - Školní poradenské pracoviště