Vysoké školy

Vážení studenti maturitních ročníků,

vyšlo nové číslo časopisu KamPoMaturitě, najdete v něm informace o přijímacím řízení na VŠ, na které vysoké školy si ještě můžete podat přihlášku, statut studenta po maturitě atd., časopis si můžete prohlédnout na https://www.kampomaturite.cz/casopis-kam-po-maturite/ .

Vážení studenti,

Vážení maturanti,

mnoho důležitých informací o přijímacím řízení na vysoké školy můžete najít na stránkách v uvedeném odkazu.

Vážení studenti maturitních ročníků.

Přišla docela zajímavá nabídka z Vysoké školy kreativní komunikace o možnosti online přijímacího řízení na tuto školu, další informace naleznete v přiloženém odkazu. Nový Dokument Microsoft Wordu (2).docx

Vážení maturanti, je nejvyšší čas uvažovat o výběru vysoké školy.

Učitelské noviny s přehledem všech vysokých škol a všemi potřebnými informacemi k přijímacímu řízení na vysoké školy jsou k nahlédnutí v kanceláři u paní Trubačové.

Vážení maturanti,

další internetový portál, který nabízí kompletní informace a termíny o všech vysokých školách v České  republice - www.studuj.to

Otevřená věda 2020

Každý rok probíhá pod záštitou Akademie věd ČR program Otevřená věda, který umožňuje středoškolským studentům účastnit se stáží na vědeckých pracovištích Akademie věd. Stáže jsou jak přírodovědně, tak humanitně zaměřené a probíhají od ledna do prosince roku 2020. Program Otevřené vědy zároveň nabízí vhodné prostředí pro zpracování a konzultaci prací SOČ. Přihlášení do programu probíhá pouze do 30. listopadu na webu http://www.otevrenaveda.cz/.

Představení Vysoké školy ekonomické

Vážení maturanti,

všechny potřebné informace k přijímacím zkouškám na Vysokou školu ekonomickou, Národohospodářskou fakultu se dozvíte ve středu 13. listopadu od 14 00 hodin v Zasedací místnosti (mezipatro). Přednáší Lukáš Bernát

Vážení maturanti, je nejvyšší čas uvažovat o výběru vysoké školy.

Rady jak si vybrat vysokou školu, dnech otevřených dveří na VŠ, přípravných kurzech a učebnicích, také vzorové testy, informace o NSZ SCIO a mnoho dalších zajímavostí najdete na uvedených webových stránkách.

24 hodin s FF UK 2019

Važení studenti,

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy pořádá odborné stáže pro středoškolské studenty, veškeré informace, jak se přihlásit, kterých kateder se stáž týká, jaká je forma a obsah stáží atd., naleznete na uvedeném odkazu. Vyzkoušejte jedinečnou možnost seznámit se s univezitním prostředím!

Prihlásit se k odběru RSS - Vysoké školy