Vysoké školy

Začni (si) s Přírodovědou

Zcela nový projekt Přírodovědecké fakulty UK v Praze umožňuje nadaným studentům vyšších ročníků gymnázií formou stáží pod vedením špičkových odborníků okusit skutečnou vědu a prohloubit své znalosti a dovednosti. Výstupem může být např. práce zařazená do SOČ. Více na https://www.prirodovedci.cz/aktuality/zacni-si-s-prirodovedou. Termín přihlášek do středy 19.9.

Informace pro maturanty

Nezapomeňte si podat přihlášku na vysoké umělecké školy. Den otevřených dveří DAMU se koná 8. října od 10 00 hodin v prostorách Divadelní fakulty na adrese Karlova 26, Praha 1.

Přednáška pro zájemce o studium medicíny

Přednáška zástupců 2. lékařské fakulty se uskuteční v pátek 30. září od 14 00 hodin v aule. Nebudou chybět rady jak se učit na přijímačky, na co se zaměřit v posledním ročníku gymnázia, ale také informace o studentském životě, mimoškolních aktivitách a především jak si udržet motivaci.

Informace pro maturanty

Termíny dnů otevřených dveří, termíny přijímaček, u kterých fakult je nejmenší šance na přijetí, které fakulty berou alespoň na jeden obor bez přijímaček.

Pro zájemce o studium na vysokých školách

Seznam vysokých škol, které pořádají den otevřených dveří, návod jaký obor studovat na vysoké škole, na kterou vysokou uměleckou školu si musíte podat přihlášku do konce listopadu a mnoho dalších užitečných informací naleznete v přiloženém souboru.

Informace pro maturanty

Informace pro studenty nejen čtvrtých ročníků a oktáv o přijímacím řízení na VŠ. V úterý 10. února ve 13 30 v učebně V1.B informační schůzka se zástupci Ekonomické fakulty ZČU. Učitelské noviny s přehledem vysokých škol jsou k nahlédnutí u výchovného poradce (pondělí 13 30 - 14 30, velká přestávka) a v kanceláři u paní Trubačové. Možnost vyzkoušet si test Jaký obor studovat na VŠ ? - viz dále.
Přečtětě si pozorně následující přílohu, klikněte na nadpis.

Informace pro maturanty

Informační přednáška o možnostech studia na Vysoké škole ekonomické v Praze se bude konat ve středu 12. února od 14 00 v učebně C. Zváni jsou všichni zájemci.

Informace pro maturanty

Informace o vysokých školách, státní maturitě, studiu v zahraničí, přijímacích zkouškách, dnech otevřených dveří, vyplnění přihlášky na VŠ. Nezapomeňte při podávání přihlášky, že pokud budete potřebovat ověřit známky za vysvědčení třídním učitelem, že poslední týden v únoru jsou jarní prázdniny.

Přijímací zkoušky na VŠ

Vážení studenti, v listopadu uzavírají přihlášky umělecké obory vysokých škol. Na www.VysokeSkoly.com studenti najdou informace k přijímacímu řízení pro příští akademický rok -

Uplatnění po vysoké škole a další informace

Vážení studenti 3. a 4. maturitních ročníků!
Hledáte letni brigádu? Nevíte si rady s výběrem vysoké školy? Hledáte pracovní uplatnění po vysoké škole?
Chcete poradit, jak uspět na trhu práce? A mnohem více z techniky i pro netechniky...
Registrujte se na emailu: student@witte-automotive.cz nebo přijďte ve středu 13. března ve 14 hodin do učebny C (přízemí).
Veškeré informace poskytne Martina Poštova, HR marketing, WITTE Automotive v Nejdku

Prihlásit se k odběru RSS - Vysoké školy