Ostatní

Provoz školy ve středu 11.4.2018

Z důvodu maturitní písemné práce z ČJ bude výuka končit v 10.45h. Školní jídelna připraví na tento den k obědu bagetu, kterou mohou žáci odebírat v době 9.00-11.15h.

Třídní schůzky 9.4.2018

V pondělí 9. dubna 2018 se konají třídní schůzky od 17 hodin v budově školy. Další informace najdete v pozvánce (viz příloha).

Maturita v Bavorsku pro české žáky

Gymnázium v Zwieselu nabízí od tohoto školního roku jedinečný projekt pro české žáky gymnázií, kteří by chtěli složit maturitu v Bavorsku a získat tak bohaté zkušenosti a znalosti jak německého jazyka tak kultury. Bližší informace naleznete v přiloženém dokumentu.

Speciální pedagog na škole

Od ledna 2018 zahajuje na naší škole činnost speciální pedagožka Mgr. Martina Fialová. Můžete s ní konzultovat jakékoliv studijní, školní, třídní, osobní, rodinné problémy. Nabídka platí pro žáky školy a jejich rodiče.
Ordinační hodiny: každý pátek od 13.30h
Vhodné je se telefonicky předem ohlásit: 724 021 535
Pokud váš hovor paní magistra nebude moci přijmout, určitě vám zavolá později zpět.

Volno ředitele školy 29.11.2017

Z důvodu přerušení dodávky elektrické energie vyhlašuje ředitel školy na středu 29. 11. 2017 ředitelské  volno.

Podělte se o své názory v dotazníkovém šetření Univerzity Karlovy

Výzkumný tým Univerzity Karlovy hledá respondenty pro dotazníkové šetření zaměřené na souvislosti mezinárodní migrace a sociálního prostředí v Karlových Varech. Dospělé osoby mohou vyplnit online dotazník v češtině, ruštině nebo angličtině.

Třídní schůzky 13.11.2017

V pondělí 13. listopadu od 16.45 hodin se na naší škole konají třídní schůzky. V úvodu schůzek v době 16.45-17.00 proběhnou volby do Školské rady. Pozvánka je připojena v příloze.

Otevřená věda - nabídka stáží AV ČR

Vědecké stáže realizuje Akademie věd České republiky už od roku 2005 pod hlavičkou projektu Otevřená věda.

Doučování v rámci cizích jazyků

Milé žákyně a žáci,

od září letošního roku máte možnost navštěvovat kroužky doučování anglického a německého jazyka.

Burzy učebnic

Tradiční burzy učebnic se uskuteční v pátek 8. září a v pátek 15. září 2017 vždy v době 14–15 hodin v Malé tělocvičně.

Prihlásit se k odběru RSS - Ostatní