Ostatní

Volno ředitele školy 29.11.2017

Z důvodu přerušení dodávky elektrické energie vyhlašuje ředitel školy na středu 29. 11. 2017 ředitelské  volno.

Podělte se o své názory v dotazníkovém šetření Univerzity Karlovy

Výzkumný tým Univerzity Karlovy hledá respondenty pro dotazníkové šetření zaměřené na souvislosti mezinárodní migrace a sociálního prostředí v Karlových Varech. Dospělé osoby mohou vyplnit online dotazník v češtině, ruštině nebo angličtině.

Třídní schůzky 13.11.2017

V pondělí 13. listopadu od 16.45 hodin se na naší škole konají třídní schůzky. V úvodu schůzek v době 16.45-17.00 proběhnou volby do Školské rady. Pozvánka je připojena v příloze.

Otevřená věda - nabídka stáží AV ČR

Vědecké stáže realizuje Akademie věd České republiky už od roku 2005 pod hlavičkou projektu Otevřená věda.

Doučování v rámci cizích jazyků

Milé žákyně a žáci,

od září letošního roku máte možnost navštěvovat kroužky doučování anglického a německého jazyka.

Burzy učebnic

Tradiční burzy učebnic se uskuteční v pátek 8. září a v pátek 15. září 2017 vždy v době 14–15 hodin v Malé tělocvičně.

Termíny doklasifikování, opravných zkoušek a podzimních maturit

Doklasifikování žáků proběhne nejpozději v úterý 29.8., konkrétní termín určí vyučující.
Opravné zkoušky se uskuteční ve středu 30.8. od 9.00, pokud má žák dvě opravné zkoušky, druhá proběhne ve čtvrtek 31.8. od 8.00 hodin.
Termíny písemné části maturitních zkoušek určí CERMAT, pozvánky žáci dostanou e-mailem do 23.8., zkoušky budou probíhat v rozmezí 1.-7.9.2017. Termín ústních zkoušek stanovil ředitel školy na čtvrtek 14.9.2017.

BURZA UČEBNIC ONLINE

Náš student Jakub Nováček (2A) se svým kamarádem vytvořili webovou stránku, kde si studenti jednotlivých škol mohou domluvit prodej a koupi učebnic, tedy takovou burzu učebnic online. Funguje trochu jinak než běžné online burzy, především umožňuje prodej použitých učebnic v rámci jedné školy (i když nejen tak); studenti tedy nemusí nic posílat, případně riskovat koupi zajíce v pytli. Nahlédněte, vyzkoušejte: https://studentistudentum.cz/

Fotografování tříd

V pondělí 5. června proběhne fotografování tříd, časový rozpis je zveřejněn v příloze.

Soutěž v cizích jazycích - francouzština

Dne 29. 5. 2017 proběhlo v Praze ve Francouzském institutu celostátní kolo Soutěže v cizích jazycích - francouzština. Naši školu výborně reprezentovala studentka V6.B Sofie Musková, která se ve velmi silné konkurenci umístila na 5. místě. Sofie tak navázala na své úspěchy ze soutěží v anglickém jazyce a fyzice. Gratulujeme.

Prihlásit se k odběru RSS - Ostatní