Přihlásit se Pošta Facebook Strava Moodle Moodle New Bakaláři Rozvrh hodin Suplování

Olympiáda v AJ a jiné soutěže

 

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE V CIZÍCH JAZYCÍCH - ANGLIČTINA 

Soutěžící, kteří se umístili v kategoriích IIB a IIIA v okresním kole na prvních třech místech, stejně tak jako vítězové na prvních dvou místech školního kola kategorií IIC a IIIB, postupují do kola krajského, které se bude konat v pátek 24. března 2017 – od 9.00 hod. v Domě dětí a mládeže, Čankovská 9, Karlovy Vary (autobus č. 12 - zastávka Čankovská).  Podrobné pokyny obdrží studenti v nejbližší době.

 

VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA SOUTĚŽE V CIZÍCH JAZYCÍCH - ANGLIČTINA 

 

Ve středu 22. 2. 2017 se konalo okresní kolo Soutěže v cizích jazycích – angličtina (dříve Olympiáda v AJ).

Kategorie IIIA (střední školy a vyšší ročníky gymnázií)

1. místo - Matyáš Černý (V7a)

Kategorie IIB (tercie a kvarty)

2. místo - Ngo Hoang Dat (V4a)3. místo - Anne-Marie Lhotková (V4b).

Všichni tři postupují do krajského kola.

Kategorie IB (primy a sekundy)

2. místo - Veronika Lhotková (V2b) a 3. místo - Pavel Vevera (V2b).

Děkujeme všem našim soutěžícím a těm nejúspěšnějším srdečně blahopřejeme.

 

 

VÝSLEDKY ŠKOLNÍHO KOLA OLYMPIÁDY V ANGLICKÉM JAZYCE 2016/17

 

Školní kola jednotlivých kategorií se konala od 5. 12. do 7. 12. 2016.

Kategorie IB (primy, sekundy)

Zúčastnilo se 27 soutěžících, 12 postoupilo do 2. kola. Maximum  - 90 bodů.

1. místo – Temirbekov David (V1a) – 89 b.

2. místo - Lhotková Veronika (V2b) – 88 b.

3. místo - Vevera Pavel  (V2b) – 87 b.

4. místo – Dvořáková Karla  (V1a) - 81b., 5. – 6. místo -  Farid Sammy, Tran Tuan Anh (oba V2b) - 76 b.

Na dalších místech (dle abecedního pořádku): Čáslavská Klára, Čermák Dominik, Halámková Ema, Kollár Nikola, Kollarov Štěpán a Rebjonková Marie.

Kategorie IIB (tercie, kvarty)

Zúčastnilo se 25 soutěžících, 14 postoupilo do 2. kola. Maximum  - 91 bodů.

1. místo - Lhotková Anne-Marie (V4b) – 88 b.

2. místo - Ngo Hoang Dat (V4a) - 87 b.

3. místo – Fiala Ondřej (V4a) – 86 b.

4. místo: Tychtl Jan (V4b) – 85b., 5. místo: Starý Timothy (V4a) – 84b., 6. místo: Hoangová Anna (V4a) – 80b., 7. místo: Randák Richard (V4a) – 79b.

Na dalších místech (dle abecedního pořádku): Dorotíková Aneta, Frková Adéla, Herrgottová Andrea, Očková Jana, Přiklopilová Barbora, Tichota David, Vendlbergerová Tereza 

Kategorie IIC (tercie, kvarty)

1. místo – Bennet Quentin (V2a) - 85 b.

2. místo – Witney Kateřina (V4a) - 84 b.

Kategorie IIIA (vyšší gymnázium)

Zúčastnilo se 28 soutěžících, 12 postoupilo do 2. kola. Maximum – 106 bodů.

1. místo – Černý Matyáš (V7a) - 103 b.

2. místo – Huspeková Sarah (V5b) – 100 b

3. místo – Jacquot Guillien (V6a) – 99,5 b.

4. místo: Ševčík Vojtěch (V6a) – 98,5b., 5. místo: Loník Ivan (V7b) – 98b., 6. místo: Hrubá Hana (V7b) - 97b.

Na dalších místech (dle abecedního pořádku): Bartek Vojtěch, Kratochvíl Jonáš, Kraus Michael, Mundl Matěj, Prokešová Nora, Sloboda Jan

Kategorie IIIB (vyšší gymnázium)

1. místo - Musková Sofie (V6b) – 100 b.

2. místo – Vltavský Annabell (V5b) – 95,5 b.

Blahopřejeme úspěšným (budeme držet pěsti v okresním kole) a všem děkujeme za účast. 

 

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE V CIZÍCH JAZYCÍCH - ANGLIČTINA (OLYMPIÁDY V AJ)

Soutěžící, kteří se umístili na prvních třech místech, postupují do okresního kola, které se bude konat ve středu 22. února 2017. Podrobnější informace (místo a čas konání, doprava a doprovod, oznámení pro rodiče) dostanou soutěžící v únoru.

Témata pro jednotlivé kategorie v příloze.

(L. Houšková)