Přihlásit se Pošta Strava Moodle Moodle New Bakaláři Rozvrh hodin Suplování

Chemická olympiáda

CHEMICKÁ OLYMPIÁDA

Vážení přátelé,

Nabízíme vám zajímavý způsob, jak trávit volný čas.

Zkuste to s chemickou olympiádou!!!

Podrobnější informace o chemické olympiádě z minulých ročníků a zadání nových úkolů najdete na nové adrese(2016-2017) www.olympiada.vscht.cz

Těšíme se na vás a hlavně na vaše vyřešené úlohy

předmětová komise chemie

Kategorie: A: oktáva-septima (4. a 3. ročník)

                  B: septima-sexta (3. a 2. ročník)

                  C: sexta-kvinta (2. a 1. ročník)

                  D: kvarta

                  E: oktáva 

 

Všechny úlohy školních kol (kategorie A, B, C, D) na rok 2016-2017:

viz. uložené soubory

52.ročníkABCDE
listopad

 

školní kolo

test23.11.2016


 

  

 

školní kolo

test23.11.2016

prosinec

9.12.2016

krajské kolo

   

9.12.2016

krajské kolo

leden

23.1-26.1.2017

Národní kolo

Univerzita T. Bati, Zlín

   

23.1-26.1.2017

Národní kolo

Univerzita T. Bati, Zlín

únor   


školní kolo
test

2.2.-7.2.2017

 
březen

 

 


školní kolo
test

 20.3.2017

3.3-7.3.2017
okresní kolo


krajské kolo

28.3.2017

 
duben

 

školní kolo
test

  5.4.2017


krajské kolo

27.4.2017

krajské kolo

12.4.2017

 

 
květen

 

 

    
červen

 

 

    

 

              Přednášky:

Kategirie A -

Kategorie B -

Kategorie C -

Kategorie D -

Pokud vám termíny nevyhovují, obraťte se na Mgr. Lenku Spilkovou, termíny se dají upravit.

Bližší informace ohledně chemické olympiády: Mgr. Lenka Spilková, kabinet chemie

Kategorie A:    Adéla Hanková (V7.A)-v krajském kole kategorie A obsadila nádherné 3.místo,děkujeme za reprezentaci a blahopřejeme

                      Petra Malimánková (V7.B)     

 

Kategorie B:     Adéla Hanková (V7.A)

                       Petra Malimánková (V7.B)

                       Jiří Žemlička 2.B

 

Kategorie C:    Barbora Mišnerová VI.A

                      Nikola Makkiehová V.B

                      Sára Huspeková V.B

                      Michaela Plassová V.B

                      Adéla Milerová V.B

                      Karolína Pavlasová V.B

                      Jan Šimek V.A

                      Anastasiya Homich V.A

                      Vítek Vurm V.A

                      Milan Matoušek V.A

                      Lenka Slivoňová V.A

                      Veronika Sejrková VI.B

                      Tereza Vogelová VI.B

 

 

Kategorie D: Krejčí Martin IV.A

                   Randák Richard IV.A

                   Šťovíček Petr IV.A

                   Fiala Ondra IV.A

                   Radimerský David IV.A

                   Motl Matyáš IV.B

                   Fikker Vojtěch IV.B

                   Navara Samuel IV.B

                   Vendlbergerová Tereza IV.B

                          

 

Je nutné,aby se všichni řešitelé CHO na webu http://olympiada.vscht.cz/ zaregistrovali!!!!