Vážení maturanti,

Část vysokých škol a fakult uzavírá přihlášky ke studiu již k 28. únoru 2021. Z českých vysokých škol, se tento termín týká především jedenácti fakult Univerzity Karlovy. Pro studenty, kteří letos maturují, připravil  Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus on-line 2021 akci „FAKULTY ONLINE“, kde budou mít poslední příležitost se seznámit s fakultami, které přihlášky uzavírají právě v únoru. Ke všem zúčastněným fakultám se studenti dozví aktuální informace o přihláškách, přijímacím řízení a studijních programech. Akce FAKULTY ONLINE se bude vysílat živě 18. února 2021 od 14:00 na Youtube a Facebooku „Gaudeamus veletrh vzdělání“.