Nové rozvrhy od 7.12.2020

Od pondělí 7.12.2020 začnou v prezenční výuce platit nové rozvrhy (Školní rok-Rozvrhy). Většina změn oproti stálému rozvrhu vyplývá z požadavku, že třída má být stále v kmenové učebně a pouze v odůvodněných případech (např. skupinové vyučování) může část žáků odejít do jiné učebny. Od tohoto týdne je homogenita skupin doporučená, pokud k tomu není důvod (smíšené skupiny, semináře), nestýkejte se s žáky z jiných tříd.
Časy oběda jsou nadále
stanovené pro jednotlivé třídy (viz tabulka v příloze), platí tedy systém "třída s vyučujícím". Maturanti se již do tabulky nevešli, půjdou na oběd 13.30h a později nebo ve volné hodině, pokud tím nenaruší oběd třídy podle rozpisu.