Nabídka nejen pro maturanty v pátek 18.9. od 14 00 v aule

Vážení spolužáci,

jako bývalí žáci našeho gymnázia bychom vás rádi pozvali v pátek 18.9. od 14 hodin do školní auly, kde vám představíme lékařské fakulty v Praze a Plzni a Farmaceutickou fakultu v Hradci Králové. Všichni máme za sebou alespoň rok studia oboru Všeobecné lékařství, Zubní lékařství nebo Farmacie na jedné z těchto fakult. Dozvíte se od nás například, proč jsme si danou školu vybrali a jak splnila naše očekávání, nebo kolik času nám studium zabírá. Dále jsme si pro vás připravili užitečné tipy a jiné poznatky z našich studentských životů - například ohledně bydlení … nebo kde točí levné pivo :-). A samozřejmě se najde prostor i pro vaše otázky. Věříme, že se s vámi máme o co podělit a případně pomoci při rozhodování o výběru školy.