Klubové odpoledne ve školním roce 2020/2021

Na základě zájmu rodičů a žáků jsme se rozhodli i letos zařadit do vzdělávacího programu našich žáků sekund, tercií a kvart NG tzv. klubové odpoledne.  Žáci si budou moci vybrat z následující nabídky klubů, které pak budou navštěvovat po celý školní rok:

úterý 14.00 – 15.30 hodin: Klub zábavné logiky a deskových her, Klub ruského jazyka pro začátečníky, Klub francouzského jazyka pro začátečníky/ mírně pokročilé a Klub španělského jazyka pro začátečníky/ mírně pokročilé

pátek 14.00 – 15.30 hodin: Badatelský klub – robotika pro žáky přihlášené již v loňském školním roce (První schůzka proběhne již tento pátek 4. 9. od 14 hodin v učebně R v přízemí školy.)

Přihlášení do jednotlivých klubů proběhne v úterý 8. 9. 2020 ve 14 hodin v aule. Přihlášku žáci obdrží od svých TU nebo je k dispozici v příloze této zprávy. Účast je pro žáky bezplatná. Kluby navštěvují jen malé skupiny do 15 žáků, lze tedy bezproblémově dodržovat doporučená hygienická pravidla. Věříme, že se naši žáci aktivně do pestré činnosti klubů zapojí.