Hygienická pravidla pro žáky od 1.9.2020

Dodržování osobní hygieny
a/ dezinfekce rukou při příchodu do školy
b/ opakované mytí nebo dezinfekce rukou během dne, vždy po použití WC a ve ŠJ před odebráním stravy
c/ používání jednorázových papírových kapesníčků
Ochrana úst a nosu (roušky, respirátory) v závislosti na aktuálně vyhlášených opatřeních.
Minimalizovat kontakt se žáky z jiných tříd nebo studijních skupin (šatny, respirium, chodby, školní jídelna, bufet).
Během každé přestávky je třeba učebny vyvětrat.
S příznaky infekčního onemocnění (kašel, rýma, teplota…) je vstup do školy zakázán. Projeví-li se u žáka tyto příznaky během vyučování, je nutné neprodleně informovat paní Trubačovou a jejím prostřednictvím zákonné zástupce, kteří telefonicky kontaktují lékaře. Žák bude až do příchodu zákonných zástupců umístěn do izolace (návštěvní nebo zasedací místnost).