První kroky nových prim a třídy 1.A

V souladu s protiepidemickými opatřeními a doporučeními MŠMT a v zájmu ochrany zdraví našich žáků jsme se rozhodli pozměnit program prvních dnů nových tříd. Hned v úterý 1. 9. se žáci nesejdou v aule školy, ale ve svých kmenových učebnách k úvodní informační schůzce s třídními učiteli, která potrvá přibližně jednu hodinu, tedy od 8 do 9 hodin. Rodiče mohou na své děti počkat v zahradě školy nebo v případě nepříznivého počasí ve vestibulu. Žáci obdrží informace k organizaci adaptačního kurzu a nového školního roku. Žáci V1.AB (prim) nebudou ve škole přespávat, společný program je naplánován na středu 2. 9. v čase 8 - 19 hodin, ve čtvrtek 3. 9. v čase 8 - 14 hodin. Školní jídelna vydá ve středu a čtvrtek oběd pouze žákům předem přihlášeným. Žáci 1.A vyššího gymnázia obdrží upřesňujíci informace k adaptačnímu kurzu od své třídní učitelky. Těšíme se na své nové žáky a žákyně a přejeme nám všem poklidný nový školní rok :-)