PČG online

Škola je sice nadále pro žáky nepřístupná, učitelé PČG však pokračují v přípravách a zadávání domácí práce v rámci distančního studia. Stejně jako jsou formy a metody běžné prezenční výuky různé, budou formálně i metodicky pestrá zadání domácího studia, včetně očekávaných výstupů. Abyste se ve spleti mnoha informací neztratili, připravujeme pro vás tabulkový přehled zadané práce pro jednotlivé třídy, který zde uveřejníme na začátku příštího týdne. Některá zadání se budou jistě opírat o práci s učebnicemi a pracovními sešity. Pokud si je žáci ponechali v šatních skříňkách, mohou si je jejich rodiče vyzvednout během pracovních dnů, a to v čase 9 - 12 hodin. Děkujeme za pochopení a spolupráci.