PČG slaví 95

V sobotu 21. 9. 2019 si chceme připomenout 95. výročí založení školy malou oslavou. Otevřeme dveře školy jak našim současným, tak i bývalým studentům, rodičům a přátelům školy. Po celé odpoledne se bude v prostorách školy a jejího areálu odehrávat pestrý program, jehož součástí budou sportovní hry a soutěže, výstavy fotografií ze života školy, prezentace úspěšných prací SOČ a živá muzika (Varyton, Kozatay, Funky Monx, Dryband, ….). Zcela mimořádně se můžete zúčastnit i prvního slavnostního odpalu na našem novém golfovém hřišti. Zajištěno bude i drobné občerstvení. Těšíme se na vás a na mnoho milých setkání zpřítomňujících minulost a pohlížejících do budoucnosti.

V příloze naleznete přesný harmonogram dne.