PČG 95

Zdá se to jako včera, kdy naše škola oslavila svou devadesátku. A přece je to už pět rychlých let. A dalších pět let nás dělí od výročí nejkulatějšího. 95. výročí založení školy si letos chceme připomenout malou oslavou, kdy v sobotu 21. 9. 2019 otevřeme dveře školy jak našim současným, tak i bývalým studentům, rodičům a přátelům školy.

Po celý den se bude v prostorách školy a jejího areálu odehrávat pestrý program, jehož součástí budou sportovní hry a soutěže, výstavy fotografií ze života školy, prezentace úspěšných prací SOČ a živá muzika (Varyton, Kozatay, Funky Monx, Dryband, ….). Zcela mimořádně se můžete zúčastnit i prvního slavnostního odpalu na našem novém golfovém hřišti. Zajištěno bude i drobné občerstvení. Těšíme se na vás a na mnoho milých setkání zpřítomňujících minulost a pohlížejících do budoucnosti.

Přesný program dne zde bude zveřejněn na začátku nového školního roku.