Matematický klokan doskákal

Dne 16.3. se konala mezinárodní soutěž Matematický klokan. Jen z naší školy se zúčastnilo 229 studentů, a tak zpracování výsledků zabralo nějaký ten čas.
V  Karlovarském kraji dopadli nejlépe David Pohl (V2.B, 5. místo) a Adam Šmída (V2.B, 6. místo) v kategorii Benjamín, Jan Šimek (V6.A, 1. místo), Nora Prokešová (V6.A, 2. místo), Johanka Sadílková (V6.A, 5. místo) a Ondřej Wohlrab (V6.A, 9. místo) v kategorii Junior a Adéla Hanková (V8.A, 1. místo) v kategorii Student. Úspěšným řešitelům patří velká gratulace!
Všem studentům děkuji za jejich vynaložené úsilí při řešení úloh a přeji hodně úspěchů v dalších soutěžích.
Mgr. Jiří Stulík