Výsledky celostátního kola soutěže v cizích jazycích-angličtina

Dne 30.5.2018 se v Praze (NIDV) uskutečnilo celostátní kolo soutěže v anglickém jazyce.

Z naší školy postoupili z krajského do ústředního kola hned dva žáci (kategorie IIIa i IIIB)- Vojtěch Ševčík ( třída V7A) a Sofie Muska ( třída V7B).

Oba účastníky čekal náročný den zápolení s ostat ními 13 účastníky  dalších krajů České republiky.

V kategorii bilingvních žáků zabodovala Sofie Muska , když se stala vítězkou celé soutěže a vyhrála1. místo!

Vojtěch Ševčík obsadil 6. místo v kategorii IIIA.

Výherci byli oceněni ve slavnostních prostorách pražského Karolina, kde se předtím mohli kochat prohlídkou všech sálů této historické budovy.

Oběma reprezentantům naší školy upřímně blahopřejeme a vážíme si jejich účasti v prestižní soutěži.

Příloha: