Matematický klokan doskákal

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} Dne 16.3. se konala mezinárodní soutěž Matematický klokan. Jen z naší školy se zúčastnilo 229 studentů, a tak zpracování výsledků zabralo nějaký ten čas.

V Karlovarském kraji dopadli nejlépe David Pohl (V2.B, 5. místo) a Adam Šmída (V2.B, 6. místo) v kategorii Benjamín, Jan Šimek (V6.A, 1. místo), Nora Prokešová (V6.A, 2. místo), Johanka Sadílková (V6.A, 5. místo) a Ondřej Wohlrab (V6.A, 9. místo) v kategorii Junior a Adéla Hanková (V8.A, 1. místo) v kategorii Student. Úspěšným řešitelům patří velká gratulace!

Všem studentům děkuji za jejich vynaložené úsilí při řešení úloh a přeji hodně úspěchů v dalších soutěžích.

Mgr. Jiří Stulík