Středoškolská odborná činnost – SOČ

Mimořádný úspěch zaznamenali naši studenti na 40. ročníku prestižní středoškolské soutěže SOČ, která se konala 18. 4. 2018 v Chebu. Zvítězili ve všech kategoriích, ve kterých reprezentovali naši školu. V kategorii biologie zvítězily Barbora Barošová a Zuzana Ficenecová z kvinty s prací „Plšík lískový, trosečník v zemědělské krajině“. V kategorii chemie zvítězila Marie Součková z 3.B s prací „Zastoupení jednotlivých mastných kyselin v olejnatých semenech a jejich přínos“. V kategorii pedagogika, didaktika a psychologie zvítězil Jakub Červenák ze sexty s prací „Důležitost a výhody praktické části výuky fyziky“.

Všichni tito studenti budou reprezentovat naše gymnázium i karlovarský kraj 15. – 17. června v republikovém kole, které se uskuteční v Olomouci. Všem blahopřejeme k vynikajícím výsledkům a přejeme hodně dalších úspěchů.