Přihlásit se Pošta Facebook Strava Moodle Moodle New Bakaláři Rozvrh hodin Suplování

ZŠ 2016-17

Jméno a příjmení žáka Pořadí žáka (umístění) Rok Název soutěže Kolo soutěže
Daniel Obozov 3. 2017 Astronomická olympiáda - kategorie EF krajské kolo
David Radimerský 6. 2017 Astronomická olympiáda - kategorie EF krajské kolo
Jakub Mahr 9. 2017 Astronomická olympiáda - kategorie EF krajské kolo
Vojtěch Vincíbr 17. 2017 Astronomická olympiáda - kategorie EF krajské kolo
Lucie Voháňková 1. 2017 Astronomická olympiáda GH krajské kolo
Tereza Doubková 3. 2017 Biologická olympiáda - kategorie C krajské kolo
Lucie Voháňková 1. 2017 Biologická olympiáda - kategorie D krajské kolo
Jitka Štumpová 2. 2017 Biologická olympiáda - kategorie D krajské kolo
Nikola Kollár 4. 2017 Biologická olympiáda - kategorie D krajské kolo
David Radimerský 8. 2017 Fyzikální olympiáda - kategorie ZŠ E krajské kolo
Ondřej Fiala 2. 2017 Chemická olympiáda - kategorie D krajské kolo
Petr Šťovíček 6. 2017 Chemická olympiáda - kategorie D krajské kolo
Martin Krejčí 9. 2017 Chemická olympiáda - kategorie D krajské kolo
Richard Randák 4. 2017 Matematická olympiáda kategorie Z9 krajské kolo
Petr Šťovíček 7. 2017 Matematická olympiáda kategorie Z9 krajské kolo
Adam Krejčík 17. 2017 Matematická olympiáda kategorie Z9 krajské kolo
Vojtěch Fikker 11. 2017 Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ krajské kolo
Adam Krejčík 14. 2017 Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ krajské kolo
David Radimerský 9. 2017 Olympiáda v českém jazyce - kategorie ZŠ krajské kolo
Ondřej Skoupý 3. 2017 Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ A krajské kolo
Adam Krejčík 1. 2017 Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ C krajské kolo
Anne-Marie Lhotková 4. 2017 Soutěže v cizích jazycích - angličtina G II. B krajské kolo
Hoang Dat Ngo 5. 2017 Soutěže v cizích jazycích - angličtina G II. B krajské kolo
Quentin Valentin Benett 1. 2017 Soutěže v cizích jazycích - angličtina ZŠ II.C krajské kolo
Kateřina Witney 3. 2017 Soutěže v cizích jazycích - angličtina ZŠ II.C krajské kolo
David Ngo 2. 2017 Soutěže v cizích jazycích - němčina G II. B krajské kolo
Tomáš Ficner 6. 2017 Soutěže v cizích jazycích - němčina G II. B krajské kolo
Matyáš Mottl 2. 2017 Soutěže v cizích jazycích - francouzština ZŠ A1 krajské kolo