Přihlásit se Pošta Facebook Strava Moodle Moodle New Bakaláři Rozvrh hodin Suplování

SŠ 2016-17

Jméno a příjmení žáka Pořadí žáka (umístění) Rok Název soutěže Kolo soutěže
Ondřej Wohlrab 1. 2017 Logická olympiáda 2016 - kategorie SŠ krajské kolo
Nora Prokešová 2. 2017 Logická olympiáda 2016 - kategorie SŠ krajské kolo
Johanka Sadílková 3. 2017 Logická olympiáda 2016 - kategorie SŠ krajské kolo
Hana Hrubá 4. 2017 Logická olympiáda 2016 - kategorie SŠ krajské kolo
Petra Malimánková 14. 2017 Logická olympiáda 2016 - kategorie SŠ krajské kolo
Adéla Hanková 18. 2017 Logická olympiáda 2016 - kategorie SŠ krajské kolo
Jan Šimek 19. 2017 Logická olympiáda 2016 - kategorie SŠ krajské kolo
Anastasia Pashkina 26. 2017 Logická olympiáda 2016 - kategorie SŠ krajské kolo
Nora Prokešová 13. 2017 Logická olympiáda 2016 - kategorie SŠ ústřední kolo
Johanka Sadílková 36. 2017 Logická olympiáda 2016 - kategorie SŠ ústřední kolo
Ondřej Wohlrab 65. 2017 Logická olympiáda 2016 - kategorie SŠ ústřední kolo
Adéla Hanková 36. 2017 Fyzikální olympiáda - kategorie A ústřední kolo
Adéla Hanková 99. 2017 Soutěž Náboj - kategorie SŠ Senioři ústřední kolo
Jan Lindauer 99. 2017 Soutěž Náboj - kategorie SŠ Senioři ústřední kolo
Filip Bělohlávek 99. 2017 Soutěž Náboj - kategorie SŠ Senioři ústřední kolo
Jakub Moravec 99. 2017 Soutěž Náboj - kategorie SŠ Senioři ústřední kolo
Dmitrij Sojma 99. 2017 Soutěž Náboj - kategorie SŠ Senioři ústřední kolo
Nora Prokešová 15. 2017 Soutěž Náboj - kategorie Junior ústřední kolo
Johanka Sadílková 15. 2017 Soutěž Náboj - kategorie Junior ústřední kolo
Jan Šimek 15. 2017 Soutěž Náboj - kategorie Junior ústřední kolo
Gabriela Vylitová 15. 2017 Soutěž Náboj - kategorie Junior ústřední kolo
Ondřej Wohlrab 15. 2017 Soutěž Náboj - kategorie Junior ústřední kolo
Petra Malimánková 36. 2017 Biologická olympiáda - kategorie A ústřední kolo
Petra Malimánková 2. 2017 Biologická olympiáda - kategorie A krajské kolo
Adéla Pokorná 4. 2017 Biologická olympiáda - kategorie A krajské kolo
Vojtěch Starý 7. 2017 Biologická olympiáda - kategorie A krajské kolo
Gajane Santrosyan 8. 2017 Biologická olympiáda - kategorie A krajské kolo
Lukáš Voháňka 9. 2017 Biologická olympiáda - kategorie A krajské kolo
Barbora Mišnerová 4. 2017 Biologická olympiáda - kategorie B krajské kolo
Anna Vopelková 5. 2017 Biologická olympiáda - kategorie B krajské kolo
Michaela Voháňková 7. 2017 Biologická olympiáda - kategorie B krajské kolo
Lukáš Vorel 10. 2017 Biologická olympiáda - kategorie B krajské kolo
Milan Matoušek 12. 2017 Biologická olympiáda - kategorie B krajské kolo
Adéla Hanková 1. 2017 Fyzikální olympiáda - kategorie A krajské kolo
Jan Lindauer 2. 2017 Fyzikální olympiáda - kategorie A krajské kolo
Hana Hrubá 3. 2017 Fyzikální olympiáda - kategorie A krajské kolo
Adéla Hanková 1. 2017 Fyzikální olympiáda - kategorie B krajské kolo
Hana Hrubá 2. 2017 Fyzikální olympiáda - kategorie B krajské kolo
Jan Lindauer 4. 2017 Fyzikální olympiáda - kategorie B krajské kolo
Petra Malimánková 5. 2017 Fyzikální olympiáda - kategorie B krajské kolo
Sofie Musková 2. 2017 Fyzikální olympiáda - kategorie C krajské kolo
Jakub Nováček 8. 2017 Fyzikální olympiáda - kategorie C krajské kolo
Jakub Červenák 1. 2017 Fyzikální olympiáda - kategorie D krajské kolo
Adéla Hanková 3. 2017 Chemická olympiáda - kategorie A krajské kolo
Adéla Hanková 1. 2017 Chemická olympiáda - kategorie B krajské kolo
Tereza Vogelová 9. 2017 Chemická olympiáda - kategorie C krajské kolo
Veronika Sejrková 11. 2017 Chemická olympiáda - kategorie C krajské kolo
Nora Prokešová 1. 2017 Matematická olympiáda - kategorie C krajské kolo
Jan Šimek 3. 2017 Matematická olympiáda - kategorie C krajské kolo
Johanka Sadílková 4. 2017 Matematická olympiáda - kategorie C krajské kolo
Petr Behenský 2. 2017 Olympiáda v českém jazyce - kategorie SŠ krajské kolo
David Šaroch 4. 2017 Zeměpisná olympiáda - kategorie SŠ D krajské kolo
Matyáš Černý 1. 2017 Soutěže v cizích jazycích - angličtina SŠ III. A krajské kolo
Sofie Musková 1. 2017 Soutěže v cizích jazycích - angličtina SŠ III. B krajské kolo
Veronika Handrychová 5. 2017 Soutěže v cizích jazycích - němčina - kategorie - SŠ III.A krajské kolo
Hana Navarová 3. 2017 Soutěže v cizích jazycích - němčina - kategorie - SŠ III.B krajské kolo
Sofie Musková 1. 2017 Soutěže v cizích jazycích - francouzština - kategorie B2 krajské kolo
Hana Hrubá 5. 2017 Soutěže v cizích jazycích - francouzština - kategorie B2 krajské kolo
Veronika Grufíková 1. 2017 Soutěže v cizích jazycích - ruština - kategorie I krajské kolo
Jakub Nový 1. 2017 Soutěže v cizích jazycích - ruština - kategorie II krajské kolo
Lucie Pfeilerová 3. 2017 Soutěže v cizích jazycích - ruština - kategorie II krajské kolo
Minh Tran The 1. 2017 Středoškolská odborná činnost - obor matematika a statistika krajské kolo
Jan Landauer 1. 2017 Středoškolská odborná činnost - obor fyzika krajské kolo
Tereza Märzová 1. 2017 Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času krajské kolo
Matyáš Černý 1. 2017 Soutěže v cizích jazycích - angličtina SŠ III. A ústřední kolo
Sofie Musková 1. 2017 Soutěže v cizích jazycích - angličtina SŠ III. B ústřední kolo
Karina Movsesjan 1. 2017 Mezinárodní veletrh vědy a techniky (INTEL ISEF) mezinárodní kolo
Veronika Grufíková 9. 2017 Soutěže v cizích jazycích - ruština - kategorie I ústřední kolo
Jakub Nový 14. 2017 Soutěže v cizích jazycích - ruština - kategorie II ústřední kolo
The Minh Tran 5. 2017 Středoškolská odborná činnost - obor matematika a statistika ústřední kolo
Jan Lindauer 8. 2017 Středoškolská odborná činnost - obor fyzika ústřední kolo
Sofie Musková 5. 2017 Soutěže v cizích jazycích - francouzština - kategorie B2 ústřední kolo
Karina Movsesjan 2. 2017 Soutěž EU pro mladé vědce (EUCYS) mezinárodní kolo
Karina Movsesian 3. 2017 Soutěž vědeckých a technických projektů (EXPO SCIENCEAMAVET) ústřední kolo
Tereza Märzová 8. 2017 Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času ústřední kolo